Vasárnapi sport: jön az Olasz Nagydíj, rajtol az NFL

A Forma-1-es mezőny tagjai Monzában küzdenek meg egymással, folytatódnak a topligák.


FUTBALLPROGRAM

NB I
6. FORDULÓ
17.30: Puskás Akadémia FC–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport)
20.00: Újpest FC–ZTE FC (Tv: M4 Sport)

NB II 
7. FORDULÓ
16.00: III. ker. TVE–Budaörs 
16.00: Nyíregyháza Spartacus FC–FC Ajka 
16.00: Dorogi FC–Szombathelyi Haladás, Tatabánya 
16.00: Budafoki MTE–Tiszakécskei LC 
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Soroksár SC 
17.00: Pécsi MFC–Aqvital FC Csákvár 
17.00: Szolnoki MÁV FC–Vasas FC 
17.00: Kecskeméti TE Hufbau–BFC Siófok 
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szentlőrinc 
20.00: WKW ETO FC Győr–Diósgyőri VTK

NB III
7. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00: Békéscsaba II–SBTC
13.30: Hajdúszoboszló–Törökszentmiklós
16.00: BKV Előre–Debreceni EAC
16.00: Debreceni VSC II–Tállya
16.00: Eger SE–Putnok VSE
16.00: Füzesgyarmat–Újpest II
16.00: Kisvárda II–Jászberényi FC
16.00: Tiszafüred–Sényő
16.00: Tiszaújváros–Hidasnémeti
17.30: Kazincbarcika–Diósgyőri VTK II

KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Ferencvárosi TC II–Mohács
11.00: Honvéd FC II–Cegléd
11.00: Paks II–Iváncsa
16.00: Balassagyarmat–Szekszárdi UFC
16.00: ESMTK–Kozármisleny
16.00: FC Dabas–Dunaújváros PASE
16.00: Gerjen–Hódmezővásárhely
16.00: Makói FC–Rákosmenti KSK
16.00: Monor–Dabas-Gyón
16.00: Vác–MTK II

NYUGATI CSOPORT
11.00: Mol Fehérvár FC II–Győri ETO II
11.00: Puskás Akadémia II–Gárdony
16.00: Andráshida–Balatonfüred
16.00: BVSC-Zugló–Pápa
16.00: Érd–Kelen SC
16.00: Komáromi VSE–Zalaegerszeg II
16.00: Nagykanizsa–SC Sopron
16.00: Veszprém FC–Gyirmót II
18.00: Bicske–Mosonmagyaróvári TE
19.00: Kaposvár–Tatabánya

NŐI NB I
5. FORDULÓ
15.00: Ferencváros–Haladás

ANGOL PREMIER LEAGUE
4. FORDULÓ
17.30: Leeds United–Liverpool (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
5. FORDULÓ
13.00: Montpellier–St.-Étienne (Tv: Digi Sport1)
15.00: Bordeaux–Lens (Tv: Digi Sport2)
15.00: Brest–Angers (Tv: Digi Sport1)
15.00: Metz–Troyes
15.00: Rennes–Reims (Tv: Digi Sport3)
17.00: Nantes–Nice (Tv: Digi Sport1)
20.45: Lyon–Strasbourg (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
8. FORDULÓ
19.05: Lokomotiva Zagreb–NK Osijek (Eszék)

NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
15.30: Eintracht Frankfurt–VfB Stuttgart (Tv: Arena4)
17.30: Bochum–Hertha BSC (Tv: Arena4)
19.30: Mönchengladbach–Bielefeld

OLASZ SERIE A
3. FORDULÓ
12.30: Sampdoria–Internazionale (Tv: Sport1)
15.00: Cagliari–Genoa
15.00: Spezia–Udinese
15.00: Torino–Salernitana
18.00: Milan–Lazio (Tv: Sport2)
20.45: Roma–Sassuolo (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
14.00: Espanyol–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
16.15: Osasuna–Valencia (Tv: Spíler2)
18.30: Cádiz–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Celta Vigo (Tv: Spíler2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
7. FORDULÓ
17.00: DAC–Slovan Bratislava

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
B-csoportos Európa-bajnoki csoportmérkőzés
16.00: Magyarország–Izrael, Székesfehérvár

NFL, ALAPSZAKASZ
1. FORDULÓ
19.00: Atlanta Falcons–Philadelphia Eagles
19.00: Buffalo Bills–Pittsburgh Steelers (Tv: Arena4)
19.00: Carolina Panthers–New York Jets
19.00: Cincinnati Bengals–Minnesota Vikings
19.00: Detroit Lions–San Francisco 49ers
19.00: Houston Texans–Jacksonville Jaguars
19.00: Indianapolis Colts–Seattle Seahawks
19.00: Tennessee Titans–Arizona Cardinals
19.00: Washington Football Team–Los Angeles Chargers
22.25: Kansas City Chiefs–Cleveland Browns (Tv: Arena4)
22.25: New England Patriots–Miami Dolphins
22.25: New Orleans Saints–Green Bay Packers
22.25: New York Giants–Denver Broncos
Hétfő, 2.20: Los Angeles Rams–Chicago Bears (Tv: Arena4)

DARTS
13.00 és 19.00: World Cup of Darts, 4. nap (Tv: Sport1, Sport2)

FORMULA–1
OLASZ NAGYDÍJ, MONZA
10.20: F2, futam (Tv: M4 Sport)
15.00: futam (Tv: M4 Sport) 

JÉGKORONG
KHL, alapszakasz
9.00: Amur–Dinamo Moszkva (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
SUP-világbajnokság, Balatonfüred

KERÉKPÁR
Országúti Európa-bajnokság, Trentino
12.30: férfi mezőnyverseny
Tour of Britain
14.00: 8. szakasz (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Fejér-B.Á.L. Veszprém–Sport36-Komló

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR
16.00: Odense (dán)–Metz (francia) (Tv: Sport1)

MOTOGP
ARAGÓNIAI NAGYDÍJ, ALCANÍZ
11.00: Moto3, futam (Tv: Arena4)
12.20: Moto2, futam (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4)

RALI
Akropolisz rali, a világbajnokság 9. futama, Lamia

TENISZ
18.00 és 19.00: US Open, New York (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TRIATLON
Hosszú távú országos bajnokság, Balatonkenese

Borítókép: GettyImages

Videók