Vasárnapi sport: kiderül, a Mercedesek képesek-e felvenni a versenyt Verstappennel

Jön az Ausztrál Nagydíj, dübörögnek tovább a topligák, kézilabda, darts és tenisz is van a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
25. FORDULÓ
14.15: Kecskeméti TE–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport) 
16.30: Ferencvárosi TC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) 
19.00: Debreceni VSC–Vasas FC (Tv: M4 Sport) 

NB II
29. FORDULÓ
16.00: Pécsi MFC–BFC Siófok 
16.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Szombathelyi Haladás 
16.00: Gyirmót FC Győr–ETO FC Győr
16.00: Szentlőrinc–Aqvital FC Csákvár 
16.00: Dorogi FC–Diósgyőri VTK 
16.00: Békéscsaba 1912 Előre–HR-Rent Kozármisleny 
16.00: Budafoki MTE–Credobus Mosonmagyaróvár 
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Tiszakécskei LC
17.00: FC Ajka–Soroksár SC 

NB III
29. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00: DVSC II–Békéscsaba 1912 Előre II
11.00: Vasas FC II–FC Hatvan
11.00: Diósgyőri VTK II–Kisvárda MG II
15.00: Karcagi SE–Eger SE
16.00: Putnok FC–Füzesgyarmati SK
16.00: Facultas-Tiszafüredi VSE–Termálfürdő FC Tiszaújváros
16.00: Sényő-Carnifex FC–Pénzügyőr SE
16.00: BKV Előre–AG Hajdúszoboszló
16.00: Jászberényi FC–BVSC-Zugló
16.00: Körösladányi MSK–Debreceni EAC

KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Újpest FC II–Ceglédi VSE
16.00: Szolnoki MÁV FC–Kecskeméti TE II
16.00: Hódmezővásárhelyi FC–Majosi SE
16.00: Meton-FC Dabas SE–Bp. Honvéd-MFA II
16.00: Szekszárdi UFC–Dunaújváros
16.00: ESMTK–Ferencváros II
16.00: Bánk-Dalnoki LA–Paksi FC II
16.00: Iváncsa KSE–Monor

NYUGATI CSOPORT
11.00: ETO Akadémia–Balatonfüredi FC
11.00: ZTE FC II–Komárom VSE
11.00: Puskás Akadémia FC II–Gyirmót FC Győr II
16.00: Kaposvári Rákóczi FC–Tatabányai SC
16.00: Budaörs–Mol Fehérvár FC II
16.00: Csornai SE–Bicskei TC
16.00: III. Kerületi TVE–Móri SE
16.00: Kelen SC–Érdi VSE
16.00: Zsámbéki SK–Technoroll Teskánd KSE
16.00: FC Nagykanizsa–Practical VLS Veszprém

ANGOL PREMIER LEAGUE
29. FORDULÓ
15.00: West Ham United–Southampton (Tv: Arena4)
17.30: Newcastle United–Manchester United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
29. FORDULÓ
13.00: Lille–Lorient (Tv: Match4)
15.00: Angers–Nice
15.00: Brest–Toulouse
15.00: Clermont–Ajaccio
15.00: Nantes–Reims
17.05: Monaco–Strasbourg
20.45: PSG–Lyon (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
26. FORDULÓ
15.30: 1. FC Köln–Mönchengladbach
17.30: Werder Bremen–Hoffenheim (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
28. FORDULÓ
12.30: Bologna–Udinese (Tv: Sport1)
15.00: Monza–Lazio (Tv: Sport1)
15.00: Spezia–Salernitana
18.00: Roma–Sampdoria (Tv: Sport1)
20.45: Napoli–Milan (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
27. FORDULÓ
14.00: Celta Vigo–Almería (Tv: Spíler2)
16.15: Real Madrid–Valladolid (Tv: Spíler2)
18.30: Villarreal–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
21.00: Atlético Madrid–Real Betis (Tv: Spíler2)

HORVÁT 1. HNL
27. FORDULÓ
15.00: Rijeka–NK Osijek (Eszék) 

SZERB SZUPERLIGA
28. FORDULÓ
16.00: Radnik–Topolyai SC 

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 3. FORDULÓ
19.30: DAC 1904–Zilina 

SKÓT BAJNOKSÁG
30. FORDULÓ
13.00: Ross County–Celtic (Tv: Arena4)


TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Női Európa-kupa, döntő, 1. mérkőzés
18.00: ASD Quattro Mori Cagliari (olasz)–SH-ITB Budaörsi SC

ATLÉTIKA
8.00: párizsi maratoni (Tv: Eurosport1)

AUTÓSPORT
21.30: Nascar Cup Series, 7. futam, Richmond (Tv: Arena4)

DARTS
PDC EUROPEAN TOUR, 3. ÁLLOMÁS, RIESA
13.00: nyolcaddöntő (Tv: Max4)
19.00: negyeddöntő, elődöntő, döntő (Tv: Max4)

FORMULA–1
AUSZTRÁL NAGYDÍJ, MELBOURNE
7.00: futam (Tv: M4 Sport) 

GOLF
PGA TOUR
21.00: Texas Valero Open, San Antonio, 4.szakasz (Tv: Eurosport2)

KERÉKPÁR
10.00: Flandriai körverseny (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Ferencvárosi TC–HSA NEKA
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–OTP Bank-Pick Szeged

MOTORSPORT
MOTOGP, ARGENTIN NAGYDÍJ, TERMAS DE RÍO HONDO
16.00: Moto3, futam (Tv: Match4)
17.15: Moto2, futam (Tv: Match4)
19.00: MotoGP, futam (Tv: Match4)

RALI
9.00: Székesfehérvár rali, az országos bajnokság 1. futama, Székesfehérvár és környéke

SÍUGRÁS
10.00: Világkupa, Planica (Tv: Eurosport2)

TENISZ
19.00: ATP-torna, Miami, döntő (Tv: Eurosport2)
WTA-torna, Miami

Borítókép: GettyImages

Videók