Pénteki sport: rajtol az Amerikai Nagydíj

Folytatódnak a topligák. Tenisz, vízilabda és kézilabda is van a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
10. FORDULÓ
15.30: Zalaegerszeg–Gyirmót FC Győr (Tv: M4 Sport) 
17.45: Paksi FC–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) 
20.00: Újpest FC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) 

ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
21.00: Arsenal–Aston Villa

FRANCIA LIGUE 1
11. FORDULÓ
21.00: St.-Étienne–Angers (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
20.30: Mainz–Augsburg (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
9. FORDULÓ
18.30: Torino–Genoa (Tv: Sport2)
20.45: Sampdoria–Spezia (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
10. FORDULÓ
21.00: Osasuna–Granada (Tv: Spíler2)

NŐI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ
B-CSOPORT
20.35: Skócia–Magyarország, Glasgow

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Európa-kupa, első szakasz
Férfiak, D-csoport (Linz)
10.30: PTE-PEAC Kalo-Méh–CSS-SZAK Odorheiu Secuiesc (román)
17.30: PTE-PEAC Kalo-Méh–Stk Libertas Marinkolor (horvát)

Nők, C-csoport (Duga Resa)
11.00: Budapesti Erdért SE–TTC Kazany (orosz)
18.00: Budapesti Erdért SE–Tecnigen Linares (spanyol)

FORMULA–1
AZ EGYESÜLT ÁLLAMOK NAGYDÍJA, AUSTIN
18.30: 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) 
22.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) 

JÉGKORONG
Kontinentális Kupa, 2. kör, (a 8 közé jutásért)
1. forduló (Budapest, Tüskecsarnok)
16.00: FTC-Telekom–Tartu Välk 494 (észt)
19.30: Olimp Riga (lett)–Szokol Kijev (ukrán)

ERSTE LIGA
17.30: UNI Győr ETO HC–DVTK Jegesmedvék
18.30: DEAC–Titánok

OSZTRÁK LIGA
19.15: Hydro Fehérvár AV19–Black Wings Linz (osztrák)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
17.00: Sport36-Komló–SBS Eger
18.00: NEKA–Grundfos Tatabánya KC, Balatonboglár
18.00: Ferencvárosi TC–Budakalász KZRT
18.00: Csurgói KK–Dabas KC VSE
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Kecskeméti TE

NŐI NB I
18.00: Vasas SC–Moyra-Budaörs
18.00: DVSC Schaeffler–Motherson Mosonmagyaróvári KC
18.00: Siófok KC–Váci NKSE
18.00: Alba Fehérvár KC–Kisvárda Master Good SE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: MVM-OSE Lions–Atomerőmű SE
18.00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Naturtex-SZTE-Szedeák

RALI
Rally Hungary, a rali Európa-bajnokság (ERC) 7. versenye, prológ, Máriapócs (Rabócsiring)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 2. forduló
20.00: MAFC-BME–Kistext SE
Női Extraliga, alapszakasz, 2. forduló
18.00: Fatum-Nyíregyháza–UTE
18.00: 1. MCM-Diamant Kaposvár–Vasas Óbuda

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Peking

TENISZ
ATP: Moszkva, Antwerpen
WTA: Moszkva

TORNA
Világbajnokság, Kitakjúsú
11.00: férfi egyéni összetett döntő

VÍZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
20.00: Metalcom-Szentes–Szolnoki Dózsa

FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ
19.30: Tigra-ZF Eger–Debreceni VSE
20.00: Budapesti Honvéd SE–FTC-Telekom Waterpolo

Borítókép: GettyImages

Videók