Olimpia 2016

Asztaliteniszezőink kikaptak a nyolc között

A 9-10-es osztályban indulók csapatversenyén Csonka András és Berecki Dezső sima, 3-0-ás vereséget szenvedett a spanyol Jose Manuel Ruiz Reyestől és Jorge Cardonától. Az első mérkőzésen Csonka és Cardona csapott össze, a végeredmény 8-11; 8-11; 8-11; lett az egyébként szoros szettekből álló találkozón.

Berecki Dezső az első szettet nehezen, de végül 13-11-re meg tudta nyerni, utána azonban simán, 4-11-re hozta ellene a másodikat Ruiz Reyes. A harmadik játszma ismét szoros lett, de ezúttal is a spanyol javára billent a mérleg, akárcsak az azt követőben.

Ezután ismét Csonka András következett, ezúttal Ruiz Reyes ellen, akitől kevesebb, mint negyed óra alatt kapott ki 5-11; 6-11; 8-11;-re.

Csonka András egyéniben 8-as osztályban versenyzik, Berecki Dezső 10-es, mint a két spanyol.