""

Labdarúgás:
A Chelsea-hez távozó Diego Costa után ismét eligazolt egy támadó az Atlético Madridtól Adrián López személyében. Bővebben itt!

Tenisz: Andrea Petkovic nyerte az ausztriai Bad Gasteinben rendezett, 250 ezer euró összdíjazású salakpályás női tenisztornát. Bővebben itt!

MotoGP: A címvédő és a pontversenyben élen álló Marc Márquez győzött a MotoGP-ben a gyorsaságimotoros-világbajnokság idei kilencedik versenyén, a Német Nagydíjon, ezzel tovább növelte előnyét az összetettben. Bővebben itt!

Labdarúgás: A nemzetközi sajtó a brazil futballt "temette", miután a házigazdák 3-0-ra kikaptak a világbajnokság bronzmérkőzésen a hollandoktól. Bővebben itt!

Kajak-kenu:
Kozák Danuta harmadik aranyérmét is megnyerte a Brandenburgban zajló kajak-kenu Európa-bajnokságon, miután K-1 500 méteren is diadalmaskodott. C-2 500-on Lakatos Zsanett és Takács Kincső, K-2 500-on Szabó Gabriella és Csipes Tamara lett Európa-bajnok. Bővebben itt!

Általános: A jövőben Kemény Dénes vezeti azt a grémiumot, amelyik dönt a mesteredzői címek odaítéléséről. Bővebben itt!

Öttusa: Aranyérmet nyert a magyar csapat a férfiak hagyományos versenyében a székesfehérvári öttusa Európa-bajnokságon. Bővebben itt!

Kajak-kenu: A kajakos Medveczky Erika győzött, a kenus Vajda Attilát pedig második helye után kizárták 5000 méteren a németországi Brandenburgban zajló kajak-kenu Európa-bajnokságon. Bővebben itt!