Egyéb sportok

Aranyérmet szerzett a Gyenesei Leila, Marosi Ádám páros a budapesti Vk-n – A nap hírei

""

Jégkorong: A lett válogatott a gólja mellett két gólpasszt jegyző Janis Sprukts vezérletével 3-1-re nyert a francia csapat ellen, ezzel megszerezte második győzelmét a finn-svéd közös rendezésű jégkorong-világbajnokságon. Bővebben itt!

Öttusa: Aranyérmet nyert a Gyenesei Leila, Marosi Ádám páros a budapesti Trigranit öttusa Világkupa-verseny hétfői vegyes váltójában. Bővebben itt!

Tenisz: Marosi Katalin a grúz Anna Tatisvili oldalán döntő rövidítésben nyert a Nastassja Burnett, Christina McHale olasz, amerikai duó ellen hétfőn, ezzel bejutott a legjobb 16 közé az 5,02 millió euró összdíjazású salakpályás római tenisztorna női párosversenyében. Bővebben itt!

Olimpia: Vlagyimir Klicsko és Manny Pacquiao lehet a 2016-os olimpia sztárja a Nemzetközi Amatőr Boksz Szövetség (AIBA) reményei szerint. Bővebben itt!

Halálozás: Életének 77. évében elhunyt dr. Mendelényiné Ágoston Judit, az 1964-es tokiói olimpián aranyérmes női tőrcsapat tagja. Bővebben itt!

Győr: Pintér Attila, a Győri ETO vezetőedzője boldogan értékelt a Ferencváros 1-0-s legyőzésével megszerzett bajnoki címet követően, ugyanakkor egy kicsit be is szólt a kétkedőknek, valamint a BL-szereplésre is kitért. Bővebben itt!

MLSZ: A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) pályázni szeretne a 2020-as Európa-bajnokság egyik helyszínére. Bővebben itt!

Kézilabda: A spanyol Ambros Martín marad a friss Bajnokok Ligája-győztes Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának vezetőedzője, a csapat következő célja pedig a címvédés. Bővebben itt!

Tenisz: A múlt heti madridi tornán elődöntős Sara Errani feljött a hatodik helyre a női teniszezők legfrissebb világranglistáján, amelyet a spanyol fővárosban diadalmaskodott Serena Williams magabiztosan vezet. Bővebben itt!

Kosárlabda: A Manresát erősítő Hanga Ádám csapata legjobbja volt a spanyol kosárlabda-bajnokság hétvégi fordulójában. Bővebben itt!

Tenisz: A múlt heti madridi tornán már a nyolcaddöntőben kiesett svájci Roger Federer a másodikról visszacsúszott a harmadik helyre a férfi teniszezők legfrissebb, hétfőn kiadott világranglistáján. Bővebben itt!

NBA: Továbbjutott a Detroit Red Wings az észak-amerikai profi jégkorongliga rájátszásának első fordulójából, miután 3-2-re legyőzte az Anaheim Ducksot és ezzel 4-3-ra megnyerte a párharcot. Bővebben itt!

NHL: Másodszor is egyenlített a Golden State Warriors az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság nyugati főcsoport-elődöntőjében a San Antonio Spurs ellen, miután hétfő hajnalban 97-87-re verte ellenfelét. Bővebben itt!