Egyéb sportok

Alonso a semmiből nyert, tizenegyesekkel olaszok az elődöntőben

""

EURO 2012: Gólnélküli döntetlen után a második félidőben sem született találat az Eb angol-olasz, utolsó negyeddöntőjén. Így a csapatok a hosszabbítással folytatták az összecsapást. Az extra játék sem hozott eredményt, így tizenegyesekkel zárult a találkozó, melyet végül az olaszok 4-2 arányban nyertek. Bővebben ITT!

Forma-1: Fernando Alonso a tizenegyedik helyről nyerte meg az Európa Nagydíjat, melyen második Kimi Räikkönen lett, míg a harmadik helyen a hétszeres vb-győztes Michael Schumacher zárt. Bővebben ITT!

Kajak-kenu: Négy aranyérmet is szereztek kajak-kenusaink a zágrábi Európa-bajnokságon. Emellett két ezüst és három bronzot is begyűjtött a magyar csapat. Bővebben ITT!

EURO 2012: Rohangáló fejetlen kakasnak nevezte a spanyol sajtó a franciákat. A spanyol lapok egyöntetűen azt ünnepelték vasárnap, hogy a spanyol válogatott véget vetett a franciákkal szembeni rossz sorozatának: a két csapat hetedik tétmérkőzésén – öt vereséget és egy döntetlent követően – végre nyert. Bővebben ITT!

EURO 2012: Schweinsteiger játéka kérdéses az elődöntőben, a német válogatott sérülés miatt hagyhatja ki a négy közötti összecsapást. Bővebben ITT!

EURO 2012: Kórházba került a portugál legenda, Eusebio. Bővebben ITT!

Rali: Sebastien Loeb ismét nyert, ezúttal az újzélandi WRC futamon bizonyult a legjobbnak. Bővebben ITT!