A férfi kézilabda válogatott Izland ellen a továbbjutás reményében lépett pályára.

A mieink álomszerűen kezdtek Palmarsson lövéseit védte Mikler, míg Balogh büntetőjével már 3-0-ra vezettünk.

Majd Sigurdsson két góljával feljöttek egyre, de a magyar csapat olyan jól védekezett, hogy Gudmundur Gudmundsonnak időt kellett kérnie már 10 perc után. (2-3)

Az időkérés után a játék menete rémálommá vált számunkra, Palmarsson valamint Petersson góljaival hárommal Izland vezetett. (6-3)

Közel tíz perc után talált be a kapuba Győri így 2-re jött fel negyedóra után a magyar csapat. (6-4)

A huszadik percban Bánhidi góljával feljövünk 8-6-ra amire Palmarsson reagál egy bombával (9-6)

A huszonötödik percben Petersson újabb találatával, már öttel ment az északi csapat (11-6)

A magyar csapat az utolsó percben Bóka góljával feljött három gólra (12-9)

A félidőben Izland-Magyarország 12-9

Borítókép: Facebook.com/ MKSZ