Bajnokok Ligája

Álomból rémálom: 17 perc után cserélték le a BL-ben debütáló kapust

Kép forrása: Getty Images

Addigra viszont az álomból rémálom lett. Hiszen Antonin Kinsky Madridban debütálhatott a Bajnokok Ligájában, 15 perc alatt 3 gólt kapva

Igor Tudor ugyanis gondolt egy merészet, amit aztán negyedóra alatt meg is bánt. Hiszen kedden este úgy döntött, hogy kihagyja a formán kívüli Guglielmo Vicariót a csapatból és Antonin Kinsky számára ad lehetőséget.

A cseh kapus október után lépett ismét pályára, de életének ezt az intermezzóját, lehet, hogy elfelejtené.

Mert Tudor ötlete nem jött be. Hiszen a több sebből vérző Tottenhamben Kinsky döntő hibákat vétett, amit az Atlético könyörtelenül kihasznált. Így mindössze 15 perc után háromgólos előnyre tett szert.

Röviddel azután, hogy Julian Alvarez 3-0-ra módosította az állást, a horvát tréner lépett is.

17 perc után lecserélte a kapusát, az idei BL-szezon talán legkegyetlenebb pillanatában.

Így Kinsky nélkül folytatta a csapat a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első meccsén.

Persze nemcsak a kapussal volt a gond, hiszen a beállása után, Vicario is szinte azonnal gólt kapott.

A Tottenham a második félidőre azért összeszedte magát, hiszen azt döntetlenre hozta a csapat.

A látottak és az eredmény alapján azonban óriási kérdés, hogy a három gólos hátrányból vissza tud-e jönni a londoni gárda a jövő szerdai visszavágón?