A Zenit hazai pályán jutott tovább, Huszti is pályára lépett – videó

A 2. percben El Jemal próbálkozott kapura lövéssel, de próbálkozása elkerülte a kaput.

A 12. percben Danny ordító helyzetet hagyott ki, nem fogják megdicsérni, ezért.

A 21. percben megszerezte a vezetést a Young Boys,El Jemal fejelt az orosz kapuba. 0-1

A 37. percben megint fejjel veszélyeztetett a svájci csapat, de Lulics fejese elkerülte a kaput.

A 41. percben Lazovics visszahozza a mérkőzésbe a Zenit csapatát. 1-1

A második félidőt a Zenit kezdte jobban, aminek az 52. percben meg is lett az eredménye, Szemak talált be Wölffi kapujába- 2-1

A 60. percben Lazovics megszerezhette volna második találatát, de lövése elkerülte a kaput.

Három perccel később Raimondi szabadrúgását védte Malafeev, maradt a 2-1.

A 76. percben Shirokov is betalált a svájci kapuba, már 3-1-re vezet a Zenit.

A Zenit megérdemelten jutott tovább, sokkal többet tett a győzelemért. A vége 3-1.

Zenit (orosz) – Young Boys (svájci) 3-1 (1-0)
Zenit: Malafeev – Fernando Meira, Lukovics, Bruno Alves, Anyukov – Szemak, Danny, Shirokov (Huszti, 84.), Zyrianv (Ionov, 72.), Denisov – Lazovics
Young Boys: Wölffi – Spycher, Dudar, El Jemal, Affolter, Degan (Mayuka, 80.) – Raimondi (C. Schneuwly, 79.), Sutter, Doubai, Lulics (M. Schneuwly, 85.) – N’Tsame
Gól szerző: Lazovics (42.), Szemak (52.), Shirokov (76.), illetve El Jemal (21.)
Sárga lap: Lazovics (45.), Szemak (83.) illetve Dudar (65.), Spycher (78.)
Továbbjutott: a Zenit, 4–3-as összesítéssel