Magyar foci

A Videoton megállíthatatlan, NB II-ben is verhetetlenek

Utána viszont beindult a Videoton henger és Hartyáni Gábor együttese nemes egyszerűséggel átrobogott a Honvédon, mint a fehérvári sebes. A vége 6-1 lett, továbbra is élen áll a Videoton II.

Ness Hungary NB II, Nyugati csoport, 20. forduló

Videoton FC II – PFLA – Budapest Honvéd FC II-MFA 6-1 (3-0)
Felcsút, 300 néző. Vezette: Gyarmati II Tibor (Hofbauer Roland, Horváth Zoltán)
Videoton FC II: Somodi – Margitics, Papucsek (Vaszicsku 60.), Izing, Hidvégi – Soós (Szeleczki 73.), Fejes, Gyurcsó, Móri – Babos, Olasz (Máté 60.). Edző: Hartyáni Gábor
Honvéd II: Kunsági – Remes, Sós, Madar, Varga (Lengyel 46.) – Kincses, Tisza, Hidi, Fieber (Vernes 46.) – Berki, Bajner (Diallo 70.). Edző: Lőrincz Emil
Gólszerzők: Olasz, Gyurcsó, Papucsek, Babos, Móri, Hídvégi, illetve Vernes

A 24. percben szerzett vezetést a Videoton II. Olasz fejesét bravúrral még védte Kunsági, de az ismétlésnél már tehetetlen volt, 1-0. A 35. percben Gyurcsó átemelte Kunságit, 2-0. A félidő végén, egy szögletnél, az egyedül hagyott Papucsek fejelt a kapuba, 3-0.
A második félidő elején sikerült rendezniük a vendégeknek saját soraikat, ennek eredményeképpen az 56. percben egy kiugratást követően Vernes elgurította a labdát Somodi mellett, 3-1. Ez volt a kispesti játékos első gólja a bajnokságban. A következő kihagyott ziccert góllal büntette a hazai csapat, ezúttal Babos emelt a hálóba. 4-1. A 74. percben Móri büntetőből talált a kispesti kapuba. A 83. percben, az előrehúzódó balhátvéd Hídvégi értékesített egy ziccert, így alakult ki a 6-1-es végeredmény.

Forrás: honvedfc.hu / vidi.hu