A végén mentett pontot a Paris Saint-German

Jobban kezdte a találkozót, a hazai pályán ezúttal, egyértelműen a győzelemre hajtó Dortmund, mely helyzetekben is megmutatkozott. Azonban hol pontatlanul próbálkoztak a „sárga-feketék”, hol Bete-kapus bizonyult átjátszhatatlannak. Egy ízben azonban ő is verve volt az első félidőben, de Lucas Barrios fejese a kapufán csattant. A BVB-nél egyébként főleg Sahin volt rendkívül eleven, míg a túloldalon Luyindula került többször is helyzetbe. Az első félidő viszont csak lehetőségeket hozott, gólt nem. Nem úgy a második! A szünet után Zoumana Camara rögtön lerántotta Blaszczykowskit, a játékvezető pedig, ha kicsit szőrös szívűen is, de egyből a tizenegyespontra mutatott. A megítélt büntetőt Sahin magabiztosan értékesítette, elküldvén Betét ballra, a labdát pedig jobbra. 1-0. A bekapott gól felébresztette a franciákat, akik egyre nagyobb nyomást gyakoroltak a második játékrészben a BVB-re, melynek a 87. percben lett meg végül az eredménye. Egy bedobást követően Hoarau kevergetett a 16-oson belül, majd a visszagurításából Chantome lőtt a rövid oldalra az elvetődő Weidenfeller mellett. 1-1. Bár a hajrában még visszavehette volna a vezetést a Dortmund, de a befejezésnél pontatlannak bizonyultak, ami két pontjukba került. A PSG pedig továbbra is veretlenül vezeti a J- csoportot.

A kvartett másik párharca jóval hamarabb eldőlt, és bár egy gólos sikert aratott csak a Sevilla Lvivben, de győzelme így is magabiztosnak mondható. A spanyolok már közvetlen az elején megszerezhették volna a vezetést, ám ekkor Escude fejese még a kapufán csattant. A 34. percben viszont már semmi, és senki sem akadályozhatta meg vendég-gólt. Perotti szögletét követően az egész ukrán védelem állva maradt, ugyanis az imént említett francia védő csúsztatta tovább a labdát az ötös vonalára, ahonnan Kanouté zavartalanul bólinthatta azt a hálóba. 0-1. A Seville a lehető legjobbkor szerezte meg a vezetést, mivel a Karpatit kellőképpen összeroppantotta a bekapott gól, így annyi veszélyt sem jelentettek, mint azelőtt. A szünet után viszont mégis majdnem egyenlítettek. A csereként beállt Serghiy Kuznetsov helyzeténél már Palop-kapus is verve volt, de Escude az utolsó pillanatban tisztázott az üres kapu elől. Az ukránok ezzel ellőtték minden puskaporukat, és esélyeik egy kései egyenlítésre, akkor szálltak el végképp, amikor Chechert a játékvezető második sárga lapja nyomán kiállította a 88. percben.

Borussia Dortmund – Paris Saint-German 1-1 (0-0)