A Torino Milánóban lepte meg az Intert

""

A milánóiak gólját Mauro Icardi lőtte, az első félidőben büntetőből volt eredményes.

A Torino az 55. percben egyenlített, Maxi López előkészítése után Cristian Molinaro volt eredményes.

A folytatásban Miranda megkapta második sárgáját, majd a 72. percben Nagatomo hozott össze tizenegyest és ő is pirosat kapott.

Andrea Belotti belőtte a büntetőt, a Torino pedig elhozta a három pontot Milánóból.

A kék-feketék vereségük ellenére őrzik ötödik helyüket a tabellán, míg a Torino tizenkettedik a bajnokságban.

Internazionale–Torino 1–2 (Icardi 17. – tizenegyesből, ill. Molinaro 55., Belotti 73. – tizenegyesből)

Korábban:

Atalanta–Milan 2–1 (Pinilla 44., A. Gómez 62., ill. Luiz Adriano 5. – tizenegyesből)
Chievo–Palermo 3–1 (Cacciatore 6., N. Rigoni 53., Birsa 74., ill. Gilardino 28.)
Fiorentina–Sampdoria 1–1 (Ilicic 24., ill. R. Álvarez 39.)
Genoa–Frosinone 4–0 (Suso 43., 60., 76., L. Rigoni 72.)
Lazio–Roma 1–4 (Parolo 75., ill. El Shaarawy 15., Dzeko 64., Florenzi 83., Perotti 87.)
Udinese–Napoli 3–1 (Fernandes 14., 45. – az első tizenegyesből, Théréau 57., ill. Higuaín 24.)