A Texas Rangers nyert, így még van esélye a győzelemre

Vasárnap hajnalban rendezték meg a World Series harmadik mérkőzését, ahol végre nyerni tudott a Texas Rangers. A klub fennállása (1961) során először játszik az MLB nagy döntőjében, ahol a harmadik találkozón végre megszerezte első győzelmét is. A Rangers a Ballpark Arlingtonban rendezett mérkőzésen közel 53 ezer fanatikus előtt nyert 4-2–re a San Francisco Giants ellen. A találkozó a második innigben dőlt el, mikor a hazaiak három játékosának is sikerült hazafutnia. Ebben a játékrészben Mitch Moreland homerunt ütött, amivel nem csak ő, de két csapattársa (Nelson Cruz, Bengie Molina) is haza tudott futni. A mérkőzés történéseihez hozzátartozik még, hogy Josh Hamilton is homerunt ütött az ötödik innigben, igaz, akkor egyetlen csapattársa sem tartózkodott valamelyik bázison. Az összecsapás újabb homerunja a Giants ütője, Cody Ross nevéhez fűződik. A döntő negyedik felvonása hétfőn hajnalban lesz, a helyszín pedig nem változik.