A Telekom nem akármilyen módon viccelte meg Szoboszlait – videó
Szoboszlai Dominik nagyjából egy éve szerződött le a magyar távközlési szolgáltatóval, amit rendhagyó meglepetéssel - és átveréssel ünnepeltek meg.
A Telekom minden bizonnyal elvitte az április 1-ei „prankverseny” első helyét.
Az együttműködés jubileumi évfordulójára egy szűk körű ünnepséget szervezek a Liverpool magyar középpályása számára, amelyre egy grandiózus meglepetéssel is készültek.
A használt mobiltelefonokból megépített, Szoboszlai Dominikot formázó, élethű szoborral lepték meg a válogatott csapatkapitányát.
Az átverés nagyon betalált. A videóból kiderült, rendkívül kevesen múlott, hogy Szoboszlai nem sétált ki az „ünnepségről”.
Úgy néz ki a szobor, mint a s****m kifordítva, már nem rosszból.
Mondta a középpályás az egyébként beavatott Esterházy Mátyásnak telefonon.
A videó végén azonban lehullt a lepel a tréfáról, s a végén mindenki jót kacagott. Szoboszlai Dominik pedig illusztris társaságba került, hiszen – többek között – David Beckham, Cristiano Ronaldo és Harry Kane után róla is életnagyságú szobor készülhetett.