A Red Bull uralta az időmérőt, de a Ford is a közelben van

Némi meglepetésre A Red Bull Racing versenyzője Kasey Kahne nyerte meg a meg a Darlington-i verseny időmérőedzését. A harmincegy esztendős versenyző, aki a 2012-es szezontól, már a Hendrick Motorsports pilótája lesz 27.131 másodperccel szerezte meg Sprint kupa pályafutása 8. pole pozícióját.

A második helyen Ryan Newman végzett (Stewart Haas Racing, Chevrolet), aki az év elején ment nagyon jól (két ötödik hely). A harmadik helyet szerezte meg a tavalyi győztes Denny Hamlin. Érdekesség, hogy a Joe Gibbs Racing (Toyota) versenyzője múlt héten a Crown Royal Presents the Your Name Here 400 elnevezésű futamon a második lett.

A negyedik helyet szerezte meg a pontversenyben élen álló Carl Edwards (Roush Fenway Racing, Ford), aki ezen a pályán, még nem nyert. Érdekesség, hogy a Hendrick Motorsports ötszörös Sprint kupa győztes versenyzője, Jimmie Johnson csak a 19. helyen végzett, ami érdekes, hogy Superman jelenleg a második helyet foglalja el az összetettben, így Edwards-nál van a lélektani előny.