A Real megmutatta a Celtának, hogy ki a bajnokesélyes

""

A Real hétközben is rangadót játszott (a BL-ben), s bár annak a meccsnek 0-0 lett a vége, már akkor is a királyiak álltak közelebb a győzelemhez a PSG ellen.

Ezúttal bő húsz perc alatt kényelmes előnyt harcolt ki a Madrid Cristiano Ronaldónak és Danilónak köszönhetően, de a bravúrt bravúrra halmozó Keylor Navas kapus is kellett ennek megtartásához.

A második félidő nagy részét emberelőnyben játszhatta le a Real, ám a Celta nem adta fel, és a vége felé Nolito káprázatos góllal szépített, amikor felvarrta a labdát a rövid felsőbe húsz méterről.

Marcelo pillanatokkal a lefújás előtt büntette meg a kitámadó Celtát Cserisev passza után.

Érdekesség, hogy a topligás együttesek közül csak a Real és a PSG veretlen minden tétmeccset tekintve a 2015-2016-os kiírásban (a PSG még tesztmeccsen sem kapott ki, április óta nem talált legyőzőre).