A Real Madrid kiütötte mumusát és továbbjutott – videó

A 17. percben ismét a portugál zseni került helyzetbe, de fejese nem jelentett veszélyt LIoris kapujára.

A 21. percben a gyengén játszó vendégek is eljutottak a kapuig, de Delgado lövéséből nem lett semmi.

A 27. percben Cristiano Ronaldo próbálkozott, de ezúttal sem járt sikerrel. Érdekes, hogy Ronaldo kisebb sérüléssel játszik.

Tíz perccel később ritka pillant, legalábbis az előző éveket figyelembe véve egy brazil játékos, Marcelo gyönyörű csellel két francia védőt is becsapott és LIoris kapujába rúgta a labdát, a kapus. 1-0

Az 52. percben Özil került helyzetbe és kiharcolt egy szögletet. A pontrúgás után Sergio Ramos fejelt kapura, de nem lett gól a helyzetből.

Az 55. percben, megint Özil próbálkozhatott, de a német középpályás kaput tévesztett.

A 66. percben Marcelo ugratta ki Benzemát, aki higgadtan gurított a franciák kapujába. 2-0

A 72. percben az első lyoni helyzett, Gomis lövését szögletre ütötte Casillas.

A 76. percben büntetett a Real, Özil csúsztatta tovább a labdát Di Marianak, aki gyönyörű mozdulattal emelte a labdát Lioris kapujába. 3-0

Real Madrid (spanyol) – Olympique Lyon (francia) 3-0 (1-0)
Real Madrid: Casillas – Sergio Ramos, Pepe, Ricardo Carvalho, Arbeloa – Xabi Alonso, Khedira – Di Maria (Granero, 78.), Özil, Cristiano Ronaldo (Adebayor, 74.) – Benzema (L. Diarra, 84.)
Lyon: LIoris – Révelliere, Cris, Lovren, Cissokho – Toulalan, Kallström – Briand (Gomis, 46.), Gourcuff (Pied, 69.), Delgado (Pjanic, 80.) – Lisandro
Gólszerző: Marcelo (37.), Benzema (66.), Di Maria (76.)
Sárga lap: Pepe (9.), Ricardo Carvalho (30.), illetve Gourcuff (38.), Cissokho (54.)
Továbbjutott a Real Madrid 4-1 összesítéssel