A Newcastle a fontmilliók ellenére kikapott, egy pontot hozott a Chelsea

A Chelsea meccsének első félideje sajnos megint Diego Costáról marad emlékezetes, aki Juan Carlos Paredesszel ment ölre, de mindketten megúszták sárga lappal.

""

A második félidőben már helyzetek is voltak, Oscar, John Obi Mikel és a cserként beállt Eden Hazard is próbálkozott, de a meccs helyzetét Diego Costa hagyta ki, pontosabban Heurelho Gomes védett egy hatalmasat.

A játéknap másik meccsén az Everton könnyedén páholta el a Szarkákat, Aaron Lennon helyezett remekül a 23. percben, majd a hajrában Ross Barkley értékesített két büntetőt is, a másodikat panenkázta, ráadásul Lascelles pirosat is kapott az eset előtt.

Egyelőre hiába a téli erősítés (Andros Townsend, Jonjo Shelvey, Doumbia), a Newcastle továbbra is a kieső zónában tartózkodik.

Everton–Newcastle United 3–0 (Lennon 23., Barkley 88., 94 – mindkettőt 11-esből)
Watford–Chelsea 0–0