A Medvék a végén ébredtek fel

A chicagói Soldier Fielden megrendezett hétfő esti rangadón a Bears az utolsó másodpercekben nyert a vendég Packers ellen. Az első félidőben sem unatkozhatott a közönség ugyanis 17 pontot hozott össze a két gárda, igaz akkor még a vendégek vezettek 10-7-re.
A második félidőben aztán egy csapásra időnként nagyon kemény, de izgalmas találkozót produkált a két gárda. A harmadik negyedben Jermichael Finley touchdownt szerzett azonban, a játékvezetők érvénytelenítették, mert csapattársa Mark Tauscher szabálytalankodott  az ellenfél védő játékosa ellen. Ezt követően a Packers rúgójának mezőnygól kísérletét blokkolta a chicagói csapat.

Rögtön a negyedik negyed elején punt visszahordást láthatott a Soldier Field közönsége, amiből a hazai Devin Hester touchdownt ért el. Pár perccel később a vendégek irányítója Aaron Rodgers mutatott be hat pontot érő futást amivel újra vezetett a Packers. A dráma 2:19 perccel a vége előtt következett: a Packers a biztos vezetés tudatában a mérkőzés végéig tarthatta volna a labdát, de egy hiba elég volt a labdavesztéshez, és büntetett a Bears. A találkozó vége előtt hét (!) másodperccel Robbie Gould a Bears rúgója 19 yardról mezőnygólt ért el és ezzel a három ponttal kialakította a 20-17-es végeredményt.A Győzelmével a Chicago Bears továbbra is hibátlan (3-0) a Packers 2-1-gyel áll.