Magyar foci

A Mátra nyert, második lett a Tisza-válogatott

Az előző négy évben mindig a Tisza-csoport válogatottja bizonyult a legjobbnak, ezúttal azonban lemaradt az első helyről az amatőr futballisták részére kiírt UEFA Régió Kupán, Kecskeméten. A Feczkó Tamás által irányított gárda két 2×30 perces mérkőzéseit egy 1-0-s győzelemmel kezdte az Alföld-csoport válogatottja ellen, a Mátra-csoport legjobbjai ellen azonban két gólt is kapott a hajrában, és 2-0-ás vereséget szenvedett. A három pont a második helyhez volt elég, ugyanis a Mátra- és az Alföld-csoport válogatottja nem bírt egymással, így a Mátra-csapat négy pontot gyűjtve az első helyen végzett. Folytatás tavasszal.

Tisza-csoport–Alföld-csoport 1–0 (1–0)
Kecskemét, 100 néző, v.: Fenyvesi.
Tisza-csoport: Makó – Hokk Á., Markos, Kántor Zs., Patály J., Horváth R. (Katona Gy., 42.), Kóka R., Vágó Z. (Bácsi Zs., a szünetben), Németh A. (Cseke A., 42.), Vicickó (Somogyi T., 42.), , Ábrám (Török I. a szünetben) . Edző: Feczkó Tamás.
Alföld-csoport: Marton – Bárkányi, Haraszkó, Urbán, Farkas A., Máté G., Patvaros, Nagy V. (Teplán, a szünetben, Hajnal, 56. ), Csurka Á. (Miskovicz, a szünetben), Kemény T. (Horváth R., a szünetben), Szabó T. Edző: Török László.
Gól: Kántor Zs. (13.). Jó: Kántor Zs., Patály, Kóka R., Vágó Z.
Feczkó Tamás: – A három pont megszerzése volt a legfontosabb.

Mátra-csoport–Tisza-csoport 2–0 (0–0)
Kecskemét, 100 néző, v.: Botló.
Mátra-csoport: Barna L. – Martis, Szilágyi N., Nagy Cs., Kerekes I., Gacsal (Nádudvari, 53.), Szűcs L. (Balló, 56.), Sápi J., Kállai G. (Bogdán, 14.), Hamar (Kálmán J., 36.), Baji (al-Mohamed, 36.). Edző: Koleszár György.
Tisza-csoport: Makó – Kató I., Jeddi, Kántor Zs., Patály, Horváth R. (Katona Gy., a szünetben), Kóka R., Vágó Z., Németh A. (Somogyi T., 44.), Vicicikó (Török I., 51.), Ábrám. Edző: Feczkó Tamás.
Gól: Martis (51.), Sápi J. (55.). Jó: Vicickó, Kántor Zs., Vágó Z., Kóka R.
Feczkó Tamás: – Nem csak rajtunk múlt…