A Leicester ezt is behúzta 1-0-val, Chelsea-pontmentés

""

A Leicester egy Vardy-Mahrez összjáték nyomán talált be az első félidőben Londonban, s bár a végén szó szerint rezgett a léc (Delaney kapufájánál), ezt is sikerült behúznia a Ranieri-csapatnak, amely elmúlt öt bajnokijából már a negyediket nyerte 1-0-ra.

A West Ham kétszer is vezetéshez jutott a Stamford Bridge-en, mindkétszer Dimitri Payet jeleskedett az előkészítő szerepkörben. Cesc Fabregas azonban mindkét félidőben visszaállította a döntetlent: előbb szép szabadrúgásból, a végén pedig egy biztosan értékesített tizenegyesből.

Premier League, 31. forduló
Crystal Palace-Leicester 0-1 (Mahrez 34.)
Chelsea-West Ham 2-2 (Fabregas 45+3., 88., ill. Lanzini 17., Carroll 61.)

További eredmények: West Brom-Norwich 0-1, Watford-Stoke 1-2. Korábbról: Everton-Arsenal 0-2.
Később: Swansea-Aston Villa. Vasárnap: Southampton-Liverpool, Newcastle-Sunderland, Tottenham-Bournemouth, Manchester City-Manchester United.