A Juve és a Lazio is négyet vágott, Icardi megmentette az Intert

Szerdán este nyolc mérkőzést rendeztek a Serie A 10. fordulójában. Nagy Ádám csapata, a Bologna 1-1-es döntetlen játszott a Chievo otthonában, a válogatott középpályás végigjátszotta a meccset, így továbbra is elmondható, hogy amíg pályán, addig verhetetlen a Bologna.

Az Atalanta egygólos győzelmet aratott az újonc Pescara otthonában, a Roma a Sassuolo otthonában fordított Edin Dzeko vezérletével, csakúgy, mint az Inter, amely a Torinót győzte le Icardi duplájával vesztesz állásból.

""

A Lazio és a Juventus is egyaránt 4-1-re hozta a maga meccsét, míg a Napoli 2-0-ra győzött az Empoli ellen. A Fiorentina-Crotone összecsapást a 18. percben esőzés és a pálya rossz minősége miatt félbeszakították, de fél óra szünet után folytatódott az összecsapás, amely 1-1-es döntetlenre végződött.

""

Serie A, 10. forduló

Chievo-Bologna 1-1 (Mbaye 70.- öngól ill. Pulgar 52.)

Inter-Torino 2-1 (Icardi 35., 88. ill. Belotti 63.)

Juventus-Sampdoria 4-1 (Mandzukic 4., Chiellini 9., 88., Pjanic 65. ill. Schick 57.)

Lazio-Cagliari 4-1 (Keita 6., Immobile 23.,28., Anderson 79. ill. Capuano 87.)

Napoli-Empoli 2-0 (Mertens 51., Chiriches 81.)

Pescara-Atalanta 0-1 (Caldara 60.)

Sassuolo-AS Roma 1-3 (Cannavaro 12. ill. Dzeko 57., 76.- a másodikat 11-esből, Nainggolan 78.)

Fiorentina-Crotone 1-1 (Astori 85. ill. Falcinelli 24.)