Egyéb sportok

A horvátokat kell legyőzni a bronzéremért, Usain Bolt is megverhető – Reggeli hírek

""

Atlétika: A bahamaiak nyerték a férfi 4×400 méteres váltók küzdelmét a londoni olimpia pénteki versenynapján. Bővebben itt!

Kézilabda: A bronzéremért játszhat a magyar férfi kézilabda-válogatott a londoni olimpián, mivel a pénteki elődöntőben 27-26-os vereséget szenvedett a svéd csapattól. Bővebben itt!

Tenisz: Rafael Nadal nem indul a hétfőn kezdődő, Cincinnatiben megrendezésre kerülő keménypályás tenisztornán sem.  Bővebben itt!

NBA: Négy csapatot érintő csereügylet keretében a Los Angeles Lakershez szerződik Dwight Howard, az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) jelenlegi legjobb centere. Bővebben itt!

Serie A: Első fokon tíz hónapra eltiltotta Antonio Contét, az olasz bajnok Juventus vezetőedzőjét pénteken az Olasz Labdarúgó Szövetség (FIGC) fegyelmi bizottsága. Bővebben itt!

London 2012: Dudás Miklós remekül versenyezve bejutott a szombati nyolcas döntőbe a kajak egyesek 200 m-es számában a londoni olimpia pénteki versenynapján. Bővebben itt!

Európa Liga: Debrecen-Club Brugge és Trabzonspor-Videoton párharcokat rendeznek az Európa Liga playoff körében, melynek tétje már a főtáblára jutás. Bővebben itt!

London 2012: A kajakos Douchev-Janics Natasa a papírformának megfelelően bejutott a szombati döntőbe 200 m-en a londoni olimpia pénteki versenynapján. Bővebben itt!

OTP Bank Liga: A legutóbbi szezonban bronzérmes Győr hazai környezetben 2-1-re nyert a Kaposvár ellen a labdarúgó OTP Bank Liga harmadik fordulójának pénteki nyitómérkőzésén, ezzel megszerezte első győzelmét a szezonban. Bővebben itt!

London 2012: A bronzéremért játszhat a magyar férfi kézilabda-válogatott a londoni olimpián, mivel a pénteki elődöntőben 27-26-os vereséget szenvedett a svéd csapattól. Bővebben itt!

London 2012: Az ötödik helyért játszhat utolsó fellépésén a magyar férfi vízilabda-válogatott a londoni olimpián, mivel pénteken 10-9-re legyőzte az ausztrál csapatot. Bővebben itt!

London 2012: Hatos Gábor elvesztette a bronzmérkőzést a szabadfogású birkózók 74 kg-os súlycsoportjában, így ötödik helyen zárt a londoni olimpia pénteki versenynapján. Bővebben itt!