A Lokomotiv Moszkva jelenleg 3. helyen áll az orosz élvonalban, míg a Dinamo öt meccs után csak a sereghajtó 16. helyen állt. Vagyis volt min javítania Dzsudzsák Balázséknak. A magyar válogatott középpályása kezdőként lépett pályára a ma délelőtti mérkőzésen és meghálálta a bizalmat.

LABDARÚGÁS
Premjer Liga, 6. forduló:
Lokomotiv Moszkva – Dinamo Moszkva 2-3
Lokomotiv Stadion
Lokomotiv: Kresic – Siskin, Corluka, Eshcenko, Burlak, Samedov, Glushakov, Ozdoev, Pavlyuchenko, Caicedo, Maicon.
Dinamo: Sunyin – Fernández, Granat, Lomic, Schildenfeld, Chicherin, Semsov, Noboa, Dzsudzsák, Joszupov, Kokorin.
Gólszerző: Maicon (21.), N’Doye (66.), illetve Kokorin (12.), Dzsudzsák (59.), Noboa (69.)
Percről-percre tudósítás:

1. perc: elkezdődött a mérkőzés.

12. perc: Vezet a Dinamo Moszkva! Burlak eladta a labdát. Dzsudzsák csapott le a labdára, majd a félpályáról indította Kokorint, aki szépen oldotta meg és elpasszolta a labdát Kresic kapus mellett, 0-1!

21. perc: Egyenlített a Lokomotiv. Rossz volt a vendégek lestaktikája, Samedov beadására Maicon érkezett középen és fejjel kiegyenlített, 1-1!

59. perc: Góóól! Vezet a Dinamo! Dzsudzsák Balázs lépett ki remekül, felnézett, igazított és kilőtte a bal alsó sarkot, 2-1!

66. perc: Újra egyenlített a Lokomotiv. A csereként beálló N’Doye váltotta gólra a helyzetét, 2-2.

69. perc: Harmadszor is vezet a Dinamo! Ismét Dzsudzsák Balázs villant, remekül adott középre, ahol Noboa csúsztatott a kapuba, 2-3.