A Dodge kiszenvedte második győzelmét, Edwards növelte előnyét

A Joe Gibbs Racing (Toyota) fiatal versenyzője, Joey Logano nem tudta megtartani az időmérőn elért első helyét, így továbbra is csak egy győzelmet számlál a Sprint kupa szériájában. A mindössze huszonegy esztendős Logano az első helyről indulhatott, de a versenyt hatodik helyen zárta. Eredményére büszke lehet, ugyanis ő lett a legjobb Toyotás.

Az első helyet, idén másodszor egy Dodge versenyző szerezte meg. Kurt Busch, aki az előző öt futamból háromszor is az első helyről rajtolhatott magabiztos versenyzéssel nyerte meg a Toyota/Save Mart 350 elnevezésű nagydíjat. A harminckét esztendős Busch Sprint kupa pályafutása 23. győzelmét aratta. Érdekesség, hogy a 110-ből 75 kört vezetett a versenyben.

A második helyre egy Chevroletes, míg a harmadikra egy Fordos versenyző futott be. Jeff Gordon (Hendrick Motorsports) az előző michigani versenyen csak a 17. lett, így a mostani ezüstéremmel kijavította hibáját. A Roush Fenway Racing büszkesége, Carl Edwards öt futam után állhatott fel ismét a dobogóra, ennél is fontosabb, hogy riválisait megelőzte, így tovább növelte előnyét az összetettben.