A Chelsea nyerte a parádés londoni derbit – Videó

""

Parádésan kezdődött a londoni derbi a vendégek számára, hiszen a 17. percben Cahill egy középre fejelt labdát kapásból, 14 méterről bombázott a léc alé, ezzel a góllal vezetett a Chelsea. A folytatásban azonban magára találtak a sarkantyúsok, és a második játékrész elején Gallas találatával már 1-1 állt az eredményjelzőn, sőt, az 54. percben Defoe góljával már az előny is a hazaiaknál volt. A kékek viszont Mata révén előbb egyenlítettek, majd a spanyol játékos második góljával újra átvették a vezetést. A kegyelemdöfést Sturridge gólja jelentette, a Chelsea 4-2-re megnyerte a mérkőzést, és megerősítette vezető helyét a tabella élén. A Tottenham maradt az ötödik, valószínűleg már csak az esti órákig.

LABDARÚGÁS
Premier League, 8. forduló
Tottenham Hotspur-Chelsea 2-4
Gólszerző: Gallas (47.), Defoe (54.) ill. Cahill (17.), Mata (66. 69.), Sturridge (91.)