A Bayern bebiztosítaná magát két játékosa kapcsán

A német bajnok és jelenlegi Bundesliga-éllovas ugyanis szeretné magát hosszú távon bebiztosítani, hogy ne veszítse el kulcsembereit
Vagyis az FC Bayern arra törekszik, hogy gyorsan megállapodásra jusson Upamecanóval a jövőre lejáró szerződése meghosszabbításáról. Illetve egy teljesen új szerződést ajánlanak Olisének, hogy könnyebben megtarthassák.
Főleg utóbbi esetében nagy a kisértés,hiszen a múlt héten az angol sajtó már arról cikkezett, hogy a Liverpool elkezdett tapogatózni az ügynökénél, mivel hosszú távon Szalah utódjaként tekintenének rá.
Az FC Bayern azonban szintén évekre előre gondolkodik, vagyis a távoli jövőben is tervez Dayot Upamecano és Michael Olise játékával Münchenben. A Bild szerint a német rekordbajnoknak világos tervei vannak a két franciával.
Upamecano estében egyébként is sürgető a dolog, hiszen a szerződése 2026 nyaráig érvényes. De azt akarták, hogy ő legyen a következő Bayern-játékos, aki hosszabbítást ír alá.
Bár a Bayern vezetősége bízott benne, hogy gyors megállapodás születhet vele, de a francia védő egyelőre más klubok ajánlatait szeretné meghallgatni.
Olise esetében 100 millió vételárról beszélnek jelenleg. Azonban a klub olyan megállapodást kötne a játékossal, hogy a kivásárlási ára a „csillagászati” legyen.
Ehhez viszont olyan fizetést is kellene ajánlani a futballistának.