A Bayern, a Dortmund, Gulácsi, és Huszti is pompás napot zárt!

""

A vendégek már a nyolcadik percben kifogtak Neueren egy villámgyors kontra végén, de hamar jött a válasz Lewandowski szép emelése révén.

A második félidőben Alonso és Rafinha lökete is beakadt, sima 3-1 lett a vége. Ribéry szépen csendben három asszisztot is kiosztott.

A BVB pár nap alatt másodszor nyert 6-0-ra, a meccs egyik legjobbja a 17 éves, amerikai válogatott Christian Pulisic volt, aki gólja mellett két gólpasszt is jegyzett.

Gulácsi Péter és Huszti Szabolcs is boldogan távozhatott a pályáról. Előbbi megőrizte hálóját a góltól, miközben csapata, a Lipcse négyet is berámolt Hamburgban. Huszti végigjátszotta a Leverkusen elleni hazai meccset, amelyet a mexikói sztár, Marco Fabián találatával húzott be 2-1-re az Eintracht.

Videón a Bayern-Ingolstadt góljai:

Bundesliga, 3. forduló
Bayern München-Ingolstadt 3-1 (Lewandowski 12., Alonso 50., Rafinha 84., ill. Lezcano 8.)
Dortmund-Darmstadt 6-0 (G. Castro 7., 78., Ramos 48., Pulisic 54., Rode 84., Mor 88.; kiállítva: Niemeyer 57., a Darmstadtból)
Frankfurt-Leverkusen 2-1 (Meier 53., Fabian 79., ill. Chicharito 60.)
Hamburg-RB Leipzig 0-4 (Forsberg 66. – 11-esből, Werner 72., 77., Selke 92.)
Hoffenheim-Wolsburg 0-0

Később: Mönchengladbach-Werder Bremen, 18:30

Vasárnap játsszák: Augsburg-Mainz, Hertha-Schalke.

Péntekről: Köln-Freiburg 3-0.