Kézilabda

36-16: nagyon nyert az Érd, a Fradi csak küszködött

Pokolian rosszul kezdte a mérkőzést a hazai csapat, a kilencedik percig kellett várni az első váci gólra, a Ferencváros neve mellett ekkor már 4 találat szerepelt.  A Vác ezután zsinórban három gólt szerzett, a kapuban Triffa remekül védett, de megint a Ferencváros percei következtek, 10-6-ra húztak el a fővárosi zöld-fehérek. Mayer révén zárkózott a hazai együttes, majd egy ferencvárosi időkérés után a hazaiak ragadták magukhoz a kezdeményezést, és fordítottak. A folytatásban azonban állandósult a vendégek egy-két gólos vezetése, a félidőt 14-11-es FTC-vezetéssel zárták a csapatok. A játékvezetők pár érdekes ítélete inkább a váciakat sújtotta.

A második játékrészt is a vendégek kezdték jobban, állandósult a 4-5 gólos zöld-fehér vezetés, a hazaiak sokat hibáztak védekezésben, a Ferencváros pedig megerösítette támadójátékát. A félidő 19. percében vezetett először hét góllal az FTC, a Vác csak faragni tudott a hátrányából, komoly veszélyt nem jelentettek a zöld-fehérekre. A mérkőzés hajrájára visszatért a sokszor csak pihentetett Tomori, a Vác pedig egy kiélezett végjátékban faragni ugyan tudott a hátrányából, és két gólra is megközelítette riválisát, de az összecsapást a Ferencváros nyerte, 27-25 arányban, így négy pontra elhúzott a hazaiaktól, és továbbra is a második helyen áll a bajnokságban.