Egyéb sportok

30 éves magyar íjászcsúcs dőlt meg, a Janics-Kovács duó nyerte a páros válogatót – Déli hírek

""

NBA: Nyerni tudott az Indiana Pacers a Miami Heat ellen az NBA-rájátszás keleti főcsoportdöntőjének második mérkőzésén. Bővebben itt!

NHL: Hatalmas fölénnyel verte a Pittsburgh Penguins az Ottawa Senatorst az NHL-rájátszás keleti főcsoportelődöntőjében. Bővebben itt!

Autó-motor: Miroslav Zapletal volt a leggyorsabb Szalay Balázs és Lukasz Komornicki előtt a CélTrans’97-Rábaköz Kupa 5 kilométeres prológján. A címvédő magyar bajnok Fazekas Károly itt bemutatkozó vadonatúj BMW X6-osa lecsúszott a pályáról, felborult, és nem tudta folytatni a versenyt. Bővebben itt!

Kajak-kenu: A női kajak kettesek 500 méteres küzdelmét az ebben a számban kétszeres olimpiai bajnok, tavaly, Londonban ezüstérmes Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa duó nyerte szombat délelőtt a kajakosok és kenusok idei első válogatóversenyén, a szegedi Maty-éren. Bővebben itt!

Íjászat: Három évtizedes magyar felnőtt íjászcsúcs dőlt meg a juniorok ljubljanai WA Európa Kupáján Banda Árpád jóvoltából. Bővebben itt!

Teke-vb: A férficsapat után a címvédő magyar női tekeválogatott is bejutott a szombati elődöntőbe a Zalaegerszegen zajló világbajnokságon. Bővebben itt!

Labdarúgás: Menesztette Andrea Stramaccionit, és Walter Mazzarrit nevezte ki vezetőedzőnek az olasz labdarúgó-bajnokságban kilencedik helyen végző Internazionale. Bővebben itt!