Szerkesztő: Nagy Benjámin
2017. 12. 01. 17:43

Minden egy helyen!

 

 

CSOPORTMÉRKŐZÉSEK
A-CSOPORT
Oroszország (A1)
Szaúd-Arábia (A2)
Egyiptom (A3)
Uruguay (A4)
Június 14., 17.00
Moszkva
Luzsnyiki Stadion
Oroszország (A1)Szaúd-Arábia (A2) x–x
Június 15., 14.00
Jekatyerinburg
Központi Stadion
Egyiptom (A3)Uruguay (A4) x–x
Június 19., 20.00
Szentpértervár
Kresztovszkij Stadion
Oroszország (A1)–Egyiptom (A3) x–x
Június 20., 17.00
Rosztov
Rosztov Arena
Uruguay (A4)Szaúd-Arábia (A2) x–x
Június 25., 16.00
Szamara
Koszmosz Arena
Uruguay (A4)Oroszország (A1) x–x
Június 25., 16:00
Volgográd
Volgográd Arena
Szaúd-Arábia (A2)Egyiptom (A3) x–x
  
B-CSOPORT
Portugália (B1)
Spanyolország (B2)
Marokkó (B3)
Irán (B4)
Június 15., 17.00
Szentpértervár
Kresztovszkij Stadion
Marokkó (B3)Irán (B4) x–x
Június 15., 20.00
Szocsi
Fist Olimpiai Stadion
Portugália (B1)–Spanyolország (B2) x–x
Június 20., 14.00
Moszkva
Luzsnyiki Stadion
Portugália (B1)Marokkó (B3) x–x
Június 20., 20.00
Kazany
Kazany Arena
Irán (B4)Spanyolország (B2) x–x
Június 25., 20.00
Szaranszk
Mordovija Arena
Irán (B4)Portugália (B1) x–x
Június 25., 20.00
Kalinyingrád
Kalinyingrád Stadion
Spanyolország (B2)–Marokkó (B3) x–x
  
C-CSOPORT
Franciaország (C1)
Ausztrália (C2)
Peru (C3)
Dánia (C4) 
Június 16., 12.00
Kazany
Kazany Arena
Franciaország (C1)Ausztrália (C2) x–x
Június 16., 18.00
Szaranszk
Mordovija Arena
Peru (C3)Dánia (C4) x–x
Június 21., 14.00
Jekatyerinburg
Központi Stadion
Franciaország (C1)Peru (C3) x–x
Június 21., 17.00
Szamara
Koszmosz Arena
Dánia (C4)Ausztrália (C2) x–x
Június 26., 16.00
Moszkva
Luzsnyiki Stadion
Dánia (C4)Franciaország (C1) x–x
Június 26., 16.00
Szocsi
Fist Olimpiai Stadion
Ausztrália (C2)Peru (C3) x–x
  
D-CSOPORT
Argentína (D1)
Izland (D2)
Horvátország (D3)
Nigéria (D4)
Június 16., 15.00
Moszkva
Szpartak Stadion
Argentína (D1)Izland (D2) x–x
Június 16., 21.00
Kalinyingrád
Kalinyingrád Stadion
Horvátország (D3)Nigéria (D4) x–x
Június 21., 20.00
Nyizsnyij Novgorod
Nyizsnyij Novgorod Stadion
Argentína (D1)Horvátország (D3) x–x
Június 22., 17.00
Volgográd
Volgográd Arena
Nigéria (D4)Izland (D2) x–x
Június 26., 20.00
Szentpértervár
Kresztovszkij Stadion
Nigéria (D4)Argentína (D1) x–x
Június 26., 20.00
Rosztov
Rosztov Arena
Izland (D2)Horvátország (D3) x–x
  
E-CSOPORT
Brazília (E1)
Svájc (E2)
Costa Rica (E3)
Szerbia (E4) 
Június 17., 14.00
Szamara
Koszmosz Arena
Costa Rica (E3)Szerbia (E4) x–x
Június 17., 20.00
Rosztov
Rosztov Arena
Brazília (E1)Svájc (E2) x–x
Június 22., 14.00
Szentpértervár
Kresztovszkij Stadion
Brazília (E1)Costa Rica (E3) x–x
Június 22., 20.00
Kalinyingrád
Kalinyingrád Stadion
Szerbia (E4)Svájc (E2) x–x
Június 27., 20.00
Moszkva
Szpartak Stadion
Szerbia (E4)Brazília (E1) x–x
Június 27., 20.00
Nyizsnyij Novgorod
Nyizsnyij Novgorod Stadion
Svájc (E2)Costa Rica (E3) x–x
  
F-CSOPORT
Németország (F1)
Mexikó (F2)
Svédország (F3)
Dél-Korea (F4)
Június 17., 17.00
Moszkva
Luzsnyiki Stadion
Németország (F1)Mexikó (F2) x–x
Június 18., 14.00
Nyizsnyij Novgorod
Nyizsnyij Novgorod Stadion
Svédország (F3)Dél-Korea (F4) x–x
Június 23., 17.00
Szocsi
Fist Olimpiai Stadion
Németország (F1)Svédország (F3) x–x
Június 23., 20.00
Rosztov
Rosztov Arena
Dél-Korea (F4)Mexikó (F2) x–x
Június 27., 16.00
Kazany
Kazany Arena
Dél-Korea (F4)Németország (F1) x–x
Június 27., 16.00
Jekatyerinburg
Központi Stadion
Mexikó (F2)Svédország (F3) x–x
  
G-CSOPORT
Belgium (G1)
Panama (G2)
Tunézia (G3)
Anglia (G4)
Június 18., 17.00
Szocsi
Fist Olimpiai Stadion
Belgium (G1)Panama (G2) x–x
Június 18., 20.00
Volgográd
Volgográd Arena
Tunézia (G3)Anglia (G4) x–x
Június 23., 14.00
Moszkva
Szpartak Stadion
Belgium (G1)Tunézia (G3) x–x
Június 24., 14.00
Nyizsnyij Novgorod
Nyizsnyij Novgorod Stadion
Anglia (G4)Panama (G2) x–x
Június 28., 20.00
Kalinyingrád
Kalinyingrád Stadion
Anglia (G4)Belgium (G1) x–x
Június 28., 20.00
Szaranszk
Mordovija Arena
Panama (G2)Tunézia (G3) x–x
  
H-CSOPORT
Lengyelország (H1)
Szenegál (H2)
Kolumbia (H3)
Japán (H4)
Június 19., 14.00
Moszkva
Szpartak Stadion
Lengyelország (H1)Szenegál (H2) x–x
Június 19., 17.00
Szaranszk
Mordovija Arena
Kolumbia (H3)Japán (H4) x–x
Június 24., 17.00
Jekatyerinburg
Központi Stadion
Japán (H4)Szenegál (H2) x–x
Június 24., 20.00
Kazany
Kazany Arena
Lengyelország (H1)Kolumbia (H3) x–x
Június 28., 16.00
Volgográd
Volgográd Arena
Japán (H4)Lengyelország (H1) x–x
Június 28., 16.00
Szamara
Koszmosz Arena
Szenegál (H2)Kolumbia (H3) x–x
AZ EGYENES KIESÉSES SZAKASZ 
NYOLCADDÖNTŐ
Június 30., 16.00
Kazany, Kazany Arena
C1–D2 (50. mérk.) x–x
Június 30., 20.00
Szocsi, Fist Olimpiai Stadion
A1–B2 (49. mérk.) x–x
Július 1., 16.00
Moszkva, Luzsnyiki Stadion
B1–A2 (51. mérk.) x–x
Július 1., 20.00
Nyizsnyij Novgorod, Nyizsnyij Novgorod Stadion
D1–C2 (52. mérk.) x–x
Július 2., 16.00
Szamara, Koszmosz Arena
E1–F2 (53. mérk.) x–x
Július 2., 20.00
Rosztov, Rosztov Arena
G1–H2 (54. mérk.) x–x
Július 3., 16.00
Szentpértervár, Kresztovszkij Stadion
F1–E2 (55. mérk.) x–x
Július 3., 20.00
Szpartak Stadion, Moszkva
H1–G2 (56. mérk.) x–x
     
NEGYEDDÖNTŐ
Július 6., 16.00
Nyizsnyij Novgorod, Nyizsnyij Novgorod Stadion
A1/B2–C1/D2 (57. mérk.) x–x
Július 6., 20.00
Kazany, Kazany Arena
E1/F2–G1/H2 (58. mérk.) x–x
Július 7., 16.00
Szamara, Koszmosz Arena
F1/E2–H1/G2 (60. mérk.) x–x
Július 7., 20.00
Szocsi, Fist Olimpiai Stadion
B1/A2–D1/C2 (59. mérk.) x–x
     
ELŐDÖNTŐ
Július 10., 20.00
Szentpértervár, Kresztovszkij Stadion
az 57. m. győztese–az 58. m. győztese x–x
Július 11., 20.00
Moszkva, Luzsnyiki Stadion
az 59. m. győztese–a 60. m. győztese x–x
     
A 3. HELYÉRT
Július 14., 16.00
Szentpértervár, Kresztovszkij Stadion
az elődöntő vesztesei x–x
     
DÖNTŐ
Július 15., 17.00
Moszkva, Luzsnyiki Stadion
az elődöntő győztesei x–x

Grafika: NSO

 

Íme: a 2018-as labdarúgó-világbajnokság csoportjai! " NEMZETKÖZI FOCI › Futball hírek

Legfrissebb híreink

23:28 - Francia válogatottja repítette a Veszprémet - előztek a tabellán KÉZILABDA
22:25 - Vízilabda: alázott a férfi válogatottunk az utolsó meccsén VÍZILABDA
21:22 - Idén már nem léphet pályára a franciák világbajnok védője NEMZETKÖZI FOCI
20:15 - Az atlétikai vb-rendezés nagy lépés a budapesti olimpia felé EGYÉB SPORTOK
19:51 - Női kézilabda Eb - Megvan az első elődöntős KÉZILABDA
19:10 - Jégkorong - három változás a magyar keretben JÉGKORONG
18:15 - Világbajnok kézilabdázót igazolt a Ferencváros KÉZILABDA
17:30 - Győri Audi ETO: jó hír érkezett a győri klasszisról KÉZILABDA
16:48 - Libertadores-kupa: Buenos Airesben balhé volt NEMZETKÖZI FOCI
15:28 - Kérdéses Kapás Boglárka szereplése a nyitónapon ÚSZÁS
15:18 - Férfi kézi: kijelölték a 28 fős magyar keretet a vb-re KÉZILABDA
14:40 - Kézi: a románok elleni győzelemmel sem biztos az Eb-elődöntő KÉZILABDA
13:45 - Robben elképzelhetőnek tartja a visszavonulását NEMZETKÖZI FOCI
12:30 - Lazio-Sampdoria: hihetetlen gólörömök a hosszabbításban - videó NEMZETKÖZI FOCI
11:50 - Cagliari-Roma: őrült véghajrá - videó NEMZETKÖZI FOCI
11:20 - Csodát tett a Miami, lehetetlen játékkal verte Tom Bradyéket AMERIKAI SPORTOK
11:05 - A FINA elfogadta a vízilabda szabálymódosításait VÍZILABDA
10:35 - Kim Rasmussen: Ezért vagyunk itt KOSÁRLABDA
09:37 - Rövidpályás úszó-vb - Hosszú már az első napon aranyérmes lehet ÚSZÁS
04:45 - Hétfői sportműsor: topbajnokságok, csúcsmeccs a kézi Eb-n EZT LÁTOD ÉLŐBEN

Élő eredmények