Szerkesztő: Bíró Ádám
2018. 06. 24. 08:40

Parádés formában van a játékos.

Sallói Dániel vezérletével a Sporting Kansas City házigazdaként 3-2-re legyőzte a Houston Dynamo csapatát az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) alapszakaszának szombati játéknapján.

A klub honlapjának beszámolója szerint a vendégek a szünetben 2-0-ra vezettek, de a szünet után a 21 éves magyar csatár - aki végigjátszotta a találkozót - előbb szépített, majd adott két gólpasszt, így csapatának sikerült fordítania.

A Kansas Citynek két vereség és öt döntetlen mellett ez volt a kilencedik győzelme az idényben, így továbbra is vezeti a nyugati főcsoportot. Sallóinak ez volt az ötödik gólja és az ötödik, illetve a hatodik gólpassza.