Szerkesztő: Papp Bertalan
2012. 01. 18. 19:36

Véget értek az alapszakasz küzdelmei az EBEL-ben. A Sapa Fehérvár AV19 utolsó mérkőzésén megszorította a UPC Vienna Capitals csapatát. Az alapszakasz gólkirálya a magyar együttes sztárja, Sofron István lett.

A Sapa Fehérvár AV19 utolsó alapszakasz mérkőzésén a UPC Vienna Capitals csapatához látogatott el. A magyar csapat remekül kezdte a mérkőzést, ugyanis az első harmad 11. percében Ladányi Balázs révén megszerezte a vezetést. A felvonás végén Filip Gunnarsson találatával kiegyenlített a bécsi alakulat. A második játékrészben a hazaiak szerezték meg a vezetést Pat Kavanagh találatával, míg a Fehérvár két perccel később Vas Márton találatával egyenlített. A szoros mérkőzés utolsó találatát sajnos nem a Sapa Fehérvár ütötte. A harmadik harmad legelején a Vienna Capitals Philipp Pinter góljával megnyerte a mérkőzést. A vereség ellenére a magyar csapat ott van a rájátszásban (hatodik hely. 44 pont), míg a Vienna a nyolcadik helyen zárta az alapszakaszt.

A Sapa Fehérvár AV19 játékoskeretének erősségét mutatja, hogy több jégkorongozója is felkerült a különböző statisztikai listákra. A legszebb eredményt Sofron István érte el, aki 25 góljával az alapszakasz gólkirálya lett! A góllövőlista második helyén a magyar együttes amerikai csatára, Derek Ryan végzett, aki 23-szor volt eredményes. A ponttabellán is előkelő helyet foglal el ez a két játékos. Sofron és Ryan is 42 pontot szerzett az alapszakaszban, ezzel a negyedik ”legponterősebb” játékosoknak számítanak.

Az gólpasszlistán Palkovics Krisztián a hatodik helyet foglalja el. ”Palkó” 28-szor hozta kihagyhatatlan helyzetbe csapattársait. A Fehérvár mindkét kapusa jól teljesített. Adam Munro a lövések 91,4%-át (a 10. legjobb) hárította, míg Bálizs Bence 91,2%-os (12.) hatékonysággal védett. Hatalmas dicséretet érdemel a Sapa Fehérvár AV19, ugyanis a Fair Play listán az első helyen végzett. A magyar alakulat átlagban 11,93 perc kiállítást kapott, összesen pedig 7 órát és 49 percet töltött Fehérvár játékos a büntetőpadon.

Legfrissebb híreink

18:30 - Nagyszabású búcsúmeccsen köszön el a válogatottól az amerikai sztár NEMZETKÖZI FOCI
18:00 - A Juve 15 millió euró alatti összegért nem adja el védőjét NEMZETKÖZI FOCI
17:30 - A fiataloké a főszerep az idei Tennis Classicson TENISZ
17:00 - Sokk: torony kerül az Emiratesbe? NEMZETKÖZI FOCI
16:40 - A Real sztárja: "Történelmet akarunk írni" NEMZETKÖZI FOCI
16:20 - Szokatlan időpontban lesz a BL-sorsolás NEMZETKÖZI FOCI
16:00 - Top 10: a nyáron legtöbbet kasszírozó klubok - angol az első NEMZETKÖZI FOCI
15:48 - Premier League: Neil Warnock a Crystal Palace új edzője NEMZETKÖZI FOCI
15:40 - A Milan ultimátumot adott Torresnek, de vinne még egy Chelsea-st NEMZETKÖZI FOCI
15:20 - Top 10: a nyár eddigi legdrágább játékosai NEMZETKÖZI FOCI
15:00 - Őrült csatárkeresésben az Arsenal: Cavani, Welbeck vagy Rémy is érkezhet NEMZETKÖZI FOCI
14:40 - Több mint 11 milliárd forintot kaszálhat a BL-győztes NEMZETKÖZI FOCI
14:34 - Úszás: Hosszú Katinka rekorddal kezdett Dohában a rövidpályás vk-n EGYÉB SPORTOK
14:20 - Fenyegetőzik a Bayern NEMZETKÖZI FOCI
14:00 - Forma-1: a német bank 100 millió dollárt követel Ecclestone-tól AUTÓ-MOTOR
13:40 - Olaszországban folytatja a csodacsapat védője NEMZETKÖZI FOCI
13:39 - Újabb válogatott játékos lett klub nélküli MAGYAR FOCI
13:20 - Drogbáék az ebola miatt nem játszhatnak otthon NEMZETKÖZI FOCI
13:11 - A hétvégén élőben szurkolhatsz a Margitszigeten a Barcelonának NEMZETKÖZI FOCI
13:00 - Kosárlabda: Hanga Olaszországban folytatja KOSÁRLABDA
12:40 - US Open: a gyönyörű Kurnyikova babérjaira tör a fiatal amerikai TENISZ
12:20 - Hamar megtalálta a Bayernhez igazoló hátvédje utódját a Roma NEMZETKÖZI FOCI
12:00 - Lemaradhat a MU-ról a vb egyik felfedezettje NEMZETKÖZI FOCI
11:40 - Fotó: a Man. City csatára jót derült a MU vereségén NEMZETKÖZI FOCI
11:20 - Egy az egyben Falcaóra költheti a Real a Di Maríáért kapott tízmilliókat NEMZETKÖZI FOCI
11:14 - Ifjúsági olimpia: huszonhárom plusz öt éremmel zárt a magyar csapat EGYÉB SPORTOK
11:01 - Cselgáncs-vb: Ungvári is kiesett KÜZDŐSPORTOK
11:00 - Van Gaal a porig égés után: "Semmit nem bántam meg" NEMZETKÖZI FOCI
10:40 - Videó: 20 méterről adott kötényt társának a világbajnok focista NEMZETKÖZI FOCI
10:20 - US Open: Federer és Serena is magabiztosan jutott tovább TENISZ
10:00 - Di María cáfol: Nem akartam elhagyni a Realt NEMZETKÖZI FOCI
09:51 - Cselgáncs-vb: Ungvári nyolcaddöntős, Karakas kiesett KÜZDŐSPORTOK
09:40 - Újabb védőt igazolt a Barcelona! NEMZETKÖZI FOCI
09:20 - Kézilabda: megkezdi nemzetközi szereplését a Veszprém KÉZILABDA
09:00 - Brutális sportműsor lesz ma a tévében - Ezt látod élőben EZT LÁTOD ÉLŐBEN
08:30 - 18+: csupaszon mutogatja brutális kebleit a Pool-szurkoló gyönyörűség - fotók! CSAJOK
08:00 - BL-selejtező: nincs lúzerebb csapat a Celticnél - eredmények NEMZETKÖZI FOCI
23:42 - Sokk: négy góllal kikapott harmadosztályú ellenfelétől a MU NEMZETKÖZI FOCI
22:33 - Hivatalos: Eto'o aláírt az Evertonhoz NEMZETKÖZI FOCI
22:00 - OTP Bank Liga: politikus lett a pécsi focicsapat elnöke is MAGYAR FOCI
21:30 - Magyar-északír: jól fogynak a jegyek MAGYAR FOCI
21:18 - Hivatalos: Di María Manchesterben folytatja NEMZETKÖZI FOCI
21:00 - A Barca kénytelen lesz új szerződést kötni tehetségével? NEMZETKÖZI FOCI
20:30 - Olaszországból erősít a Bayern, Király visszatért Angliába - A nap hírei A NAP HÍREI
20:00 - Videó: Neymar focizás helyett rettenetes rappeléssel szórakoztatja a népet NEMZETKÖZI FOCI
19:39 - Vuelta: német győzelem a negyedik szakaszon EGYÉB SPORTOK
19:30 - Végleg elhagyta a McLarent a korábbi csapatfőnök - hivatalos AUTÓ-MOTOR
19:27 - MLSZ: az Újpest fél-, a Debrecen negyedmillió forintot fizet szurkolói miatt MAGYAR FOCI
19:24 - Evezős vb: nem jutott a legjobb 12 közé a magyar kormányos nélküli kettes EGYÉB SPORTOK
19:20 - Ifjúsági olimpia: magyar ezüstérem öttusában OLIMPIA
19:00 - "Legyen bevehetetlen erőd a Groupama Aréna" MAGYAR FOCI
18:51 - A mexikói válogatott alapjátékosával erősített a PSV NEMZETKÖZI FOCI
18:39 - Londonba igazolt Király Gábor NEMZETKÖZI FOCI
18:30 - Fejbe dobták, belehalt a kameruni válogatott focista - most bűnhődik a klubja NEMZETKÖZI FOCI
18:17 - A Bayern leigazolja a Roma védőjét - hivatalos NEMZETKÖZI FOCI
18:00 - A Juve sztárja tudja, Conte miért távozott NEMZETKÖZI FOCI
17:30 - Brutálfutás a Puskás Stadionban EGYÉB SPORTOK
17:00 - Balotelli BL-t nyerne a Liverpoollal, és kijelentette, hogy hibázott NEMZETKÖZI FOCI
16:40 - A pályán halt meg egy magyar focista MAGYAR FOCI
16:40 - Fotók: 38 éves, de brutálisan gyönyörű az angolok kedvenc női sportriportere CSAJOK
16:20 - Nem szúrták le a McLaren újoncát, tetszett a főnöknek az agresszivitás AUTÓ-MOTOR
16:00 - Marad az Arsenal világbajnoka NEMZETKÖZI FOCI
15:40 - Brazíliában a Barca képviselői a Sao Paulo játékosa miatt NEMZETKÖZI FOCI
15:31 - Lemondta a válogatottságot az angol középpályás-legenda NEMZETKÖZI FOCI
15:20 - Ezekkel a sorokkal köszönt el a Milan Balotellitől NEMZETKÖZI FOCI
15:00 - Jégkorong: tíz új játékos, két új edző és tízmilliós támogatás Fehérváron JÉGKORONG
14:40 - Újabb fontos mérföldkő közelébe ért Messi NEMZETKÖZI FOCI
14:33 - NFL: hat mérkőzést láthatunk az első fordulóból, egyet a Minimaxon AMERIKAI SPORTOK
14:20 - Gera Zoltán betartotta ígéretét a Fradi-szurkolóknak - interjú MAGYAR FOCI
14:00 - Videó: szenzációs belső felvételek az angol szuperrangadóról NEMZETKÖZI FOCI
13:56 - Fotó: sárkányt kapott mezére a Real Madrid! NEMZETKÖZI FOCI
13:40 - Videó: ekkora ollózós gólt a legnagyobb sztárok is ritkán lőnek! VIDEÓK
13:20 - Eto'o lesz Lukaku cseréje az Evertonnál - sajtóhír NEMZETKÖZI FOCI
13:00 - A Milan kölcsönben vinné Torrest, a játékos örökbe menne NEMZETKÖZI FOCI
12:40 - Három hónapig nem játszhat az Arsenal csatára NEMZETKÖZI FOCI
12:26 - Videó: a tizenegyest kihagyó ellenfele nyakába ugrott a megháborodott török kapus VIDEÓK
12:20 - Evezős vb: két második hely a reményfutamokban EGYÉB SPORTOK
12:00 - "Rosberg,a spái bunyós", "kitört a háború" - nemzetközi sajtóvisszhang AUTÓ-MOTOR
11:40 - Fotó: Di María már Manchesterben van, brit rekordösszegért lehet a Unitedé NEMZETKÖZI FOCI
11:20 - Edzőt vált a világ egyik legismertebb sportolója EGYÉB SPORTOK
11:00 - Videó: így még nem láttál teniszezőt félni egy méhtől! TENISZ
10:40 - Rosberg: "teljesen másképp látom a történteket, mint Hamilton" AUTÓ-MOTOR
10:20 - Klicsko megsérült, nem bokszol szeptemberben KÜZDŐSPORTOK
10:00 - Vuelta: a hétfői szakaszgyőztes Matthews összetettben is az élre állt EGYÉB SPORTOK
09:43 - Durva eltiltást kapott az Atlético vezetőedzője - videó! NEMZETKÖZI FOCI
09:40 - US Open: komolyabb meglepetés nélkül zajlott a hétfő TENISZ
09:20 - Úszás: rövid pályán folytatódhat a magyarok diadalmenete EGYÉB SPORTOK
09:11 - Cselgáncs-vb: villámgyorsan véget ért a nap a magyarok számára KÜZDŐSPORTOK
09:00 - Harmadosztályú csapattal játszik a MU, jön a Vuelta 4. szakasza - Ezt látod élőben EZT LÁTOD ÉLŐBEN
08:38 - Balotelli a Liverpoolba igazolt - hivatalos NEMZETKÖZI FOCI
08:30 - Videó: 15 másodperc alatt esett gól a bécsi derbin VIDEÓK
08:17 - A KKV Foci Ligába nevezésnek nem feltétele, hogy a játékosok a cég dolgozói legyenek NEMZETKÖZI FOCI
08:11 - Premier League: a City remek játékkal nyerte a rangadót - videó! NEMZETKÖZI FOCI
08:04 - Primera División: a Real győzelemmel, az Atlético döntetlennel rajtolt - videó! NEMZETKÖZI FOCI
08:00 - Ha nem jön Falcao, jó lesz Chicharito is NEMZETKÖZI FOCI
22:00 - Tenisz: Fucsovics maradt a 152. a férfi ranglistán, Djokovic az élen TENISZ
21:30 - Ismét a válogatottba vágyik az ex-bayernes támadó NEMZETKÖZI FOCI
21:00 - Cselgáncs-vb: Csernoviczki hetedik lett KÜZDŐSPORTOK
20:30 - Szerdára a Honvéd játékosa lehet Del Piero, Verrasztó Dávid nem kap büntetést - A nap hírei A NAP HÍREI
20:00 - A Magyar Telekom beletesz egy halom pénzt a Fradiba MAGYAR FOCI
19:30 - Top 10: a futballtörténelem legtöbbet költő edzői NEMZETKÖZI FOCI
19:00 - Brazil válogatott középpályással erősíthet az Arsenal NEMZETKÖZI FOCI
18:30 - Golf: Hunter Mahan két év után tudott újra tornát nyerni EGYÉB SPORTOK
18:00 - La Liga: a Barca elnöke szerint nem a Real a legnagyobb ellenfél NEMZETKÖZI FOCI
17:30 - Korábbi Chelsea-támadóval erősítenének a Fekete Macskák - sajtóhír NEMZETKÖZI FOCI
17:00 - Várakozáson felül szerepelt az úszócsapat Berlinben EGYÉB SPORTOK
16:53 - Videó: megharapta ellenfelét az elborult agyú focista VIDEÓK
16:40 - Videó: külföldön is csodájára járnak Gera góljának VIDEÓK
16:20 - A Dortmund edzője magabiztos a csapat nagy sztárjának jövőjét illetően NEMZETKÖZI FOCI
16:00 - Kézilabda: először rendezik meg vasárnap a Szuperkupát KÉZILABDA
16:00 - Forma-1: új versenymérnököt kap Vettel AUTÓ-MOTOR
15:42 - Ifjúsági olimpia: négy bronzérem a hétfői magyar mérleg EGYÉB SPORTOK
15:40 - Kosarat kapott az Atlético az Intertől - sajtóhír NEMZETKÖZI FOCI
15:25 - A szövetség nem bünteti meg az Eb-aranyat leszarozó Verrasztót EGYÉB SPORTOK
15:20 - A fagyi visszanyal: a Spurs nemet mondott fő jelöltje klubjának NEMZETKÖZI FOCI
12:40 - Német világbajnok támadót szerződtethet a Juventus NEMZETKÖZI FOCI
12:20 - Mily meglepő: kiégett sztárokkal erősítene a Milan - sajtóhír NEMZETKÖZI FOCI
12:00 - Videó: újabb szánalmas szöglet - az eredményjelző táblát találta el a marseille-i VIDEÓK
11:40 - Fotó: egyre valószínűbb a Sevilla-védő Londonba igazolása NEMZETKÖZI FOCI
11:20 - Videó: Torresnél is van bénább focista VIDEÓK
11:00 - Videó: a Chelsea szexi orvosa is jeges fürdőt vett VIDEÓK
10:40 - Videó: nem várt szereplő lett a Barca-Elche meccs sztárja NEMZETKÖZI FOCI
10:26 - OTP Bank Liga: 48 órán belül kiderül, Honvéd-játékos lesz-e Del Pieróból MAGYAR FOCI
10:20 - Tenisz: Babosék megszívták - Williamsékkel kezdenek a US Openen TENISZ
10:00 - Videó: Messi-dupla, debütáns-gól - így nyert tegnap a Barcelona NEMZETKÖZI FOCI
09:40 - Forma-1: csapatutasításokat hozhat Hamilton és Rosberg belga csörtéje AUTÓ-MOTOR
09:33 - Cselgáncs-vb: Csernoviczki vesztett a negyeddöntőben, a vigaszágon folytatja EGYÉB SPORTOK
09:20 - Falcao nem akar csapatot váltani NEMZETKÖZI FOCI
09:11 - Cselgáncs-vb: Csernoviczki a 16 között EGYÉB SPORTOK
09:06 - Korábbi bajnokok nyerték a magyar amatőr nyílt golfbajnokságot EGYÉB SPORTOK
09:00 - A Real is kezd a bajnokságban, Man. City-Liverpool rangadó a PL-ben - Ezt látod élőben EZT LÁTOD ÉLŐBEN
08:53 - Győzelemmel kezdte a bajnokságot a Villarreal NEMZETKÖZI FOCI
08:30 - Vuelta: francia győzelem a második szakaszon EGYÉB SPORTOK
08:00 - NB I: egy gól döntött Debrecenben, Pécsen folytatta menetelését a Diósgyőr MAGYAR FOCI
23:04 - La Liga: háromgólos Barca-sikerrel kezdődött az Enrique-éra NEMZETKÖZI FOCI
22:05 - Férfi kosár Eb-selejtező: magyar vereség Grúziában KOSÁRLABDA
21:30 - Asztalitenisz Eb: nehéz csoportban a magyarok EGYÉB SPORTOK
21:00 - Videó: a MU nagy tehetsége is jeges zuhanyt vett VIDEÓK
20:30 - Botrány a Mercinél, Verrasztó aranyérmes, a MU közel Di María leigazolásához - A nap hírei A NAP HÍREI
20:22 - Úszó Eb: "Magyarországon szart sem ér az Eb-arany" - nyilatkozatok EGYÉB SPORTOK
20:00 - Kilenc érmet szereztek a magyarok a tájékozódási búvárúszó Eb-n EGYÉB SPORTOK
19:58 - A MU megegyezett a Reallal di Maríáról - sajtóhír NEMZETKÖZI FOCI
19:45 - Botrány a Mercinél: Rosberg szándékosan ment neki Hamiltonnak AUTÓ-MOTOR
19:30 - Gyémánt Liga: Márton ötödik lett Birminghamben EGYÉB SPORTOK
19:22 - Premier League: második bajnokiján sem tudott nyerni a MU NEMZETKÖZI FOCI
19:00 - Kibuktak a Mercedesnél Rosbergre AUTÓ-MOTOR
18:49 - OTP Bank Liga: győzött első új otthonában lejátszott bajnokiján a Fradi MAGYAR FOCI
15:29 - Forma-1: Ricciardo nyerte a Belga Nagydíjat AUTÓ-MOTOR
15:22 - Nettó 20.000 Ft a nevezés az 1 millió forint összdíjazású KKV Foci Ligára! NEMZETKÖZI FOCI
15:20 - Videó: a pályán gurigáztak a Basel szurkolói a szünetben VIDEÓK
15:00 - Kvitová nyert New Havenben TENISZ
14:40 - Real Madrid: Di María távozik, Khedira marad NEMZETKÖZI FOCI
14:20 - Fotók: ezt a bombázót fogja feleségül venni a Roma sztárja CSAJOK
14:00 - Premjer Liga: kétgólos sikert arattak Dzsudzsákék NEMZETKÖZI FOCI
13:40 - Öttusa-vb: magaslat után itthon a magyarok EGYÉB SPORTOK
13:20 - Férfi vízilabda vk: kikapott a szerbektől a döntőben a magyar válogatott VÍZILABDA
13:00 - Hétfőn lesz tárgyalás Del Piero Magyarországra igazolásáról MAGYAR FOCI
12:40 - Arsenal: belga ment, belga jön? NEMZETKÖZI FOCI
12:20 - Úszó Eb: Verrasztó Dávidé a délelőtti legjobb "vegyesidő" EGYÉB SPORTOK
12:00 - Gyász: megdobtak egy csatárt, elhunyt NEMZETKÖZI FOCI
11:40 - Videó: Maradona sem maradhatott ki az Ice Bucket Challenge-ből VIDEÓK
11:20 - Videó: egyelőre Lisszabonban sem megy Naninak, kihagyott egy büntetőt VIDEÓK
11:00 - Visszavonul a műugró Hajnal András EGYÉB SPORTOK
10:40 - Forma-1: íme a Belga Nagydíj rajtrácsa AUTÓ-MOTOR
10:20 - Sorsoltak a Német Kupában - íme a párosítások NEMZETKÖZI FOCI
10:00 - Videó: a Bundesliga leggyorsabb gólja VIDEÓK
09:40 - Barthez megnevezte álomcsapatát NEMZETKÖZI FOCI
09:20 - NBA: újabb szenzációs igazolást jelentett be a Cleveland Cavaliers AMERIKAI SPORTOK
09:04 - NB I: eső volt, gól nem a Pápa-Győr meccsen MAGYAR FOCI
09:00 - Megkezdi a Barca is, két Fradi-meccs a képernyőn - Ezt látod élőben EZT LÁTOD ÉLŐBEN
08:30 - Videó: CR7 csókoltatja az őt becsmérlő Atlético-szurkolókat VIDEÓK
08:00 - Döbbenetes: rakétatámadás érte a Sahtar Donyeck stadionját - Fotók! NEMZETKÖZI FOCI
22:51 - La Vuelta: a Movistar nyerte a csapatidőfutamot EGYÉB SPORTOK
22:00 - NB II: Sopronban játszott döntetlent a Kaposvár MAGYAR FOCI
21:30 - La Liga: andalúz győzelemmel kezdődött a szezon NEMZETKÖZI FOCI
21:30 - Műugró Eb: hetedik helyen végzett a magyar páros EGYÉB SPORTOK
21:17 - Premier League: két gólos hátrányból mentett pontot az Arsenal NEMZETKÖZI FOCI
21:06 - OTP Bank Liga: kiütéses győzelmet aratott a Videoton az MTK felett MAGYAR FOCI
21:00 - Ifjúsági olimpia: nem hozott magyar érmet a szombati versenynap OLIMPIA
20:34 - Bundesliga: balul sikerült a Dortmund szezonkezdete NEMZETKÖZI FOCI
20:30 - Del Piero is az NB I-be igazolhat, Szalai góllal kezdett - A nap hírei A NAP HÍREI
20:00 - Megfosztották Líbiát az Afrika Kupa megrendezésétől NEMZETKÖZI FOCI
19:30 - Marko: "A Mercedes is képes arra, hogy hibát kövessen el" AUTÓ-MOTOR
19:00 - Ironman: portugál és dán siker az első budapesti viadalon EGYÉB SPORTOK
18:37 - OTP Bank Liga: pontot hagyott Pakson az Újpest MAGYAR FOCI
18:33 - Premier League: Diego Costa góllal mutatkozott be a Stamford Bridge-en NEMZETKÖZI FOCI
18:30 - 30 millió euróért költözik Münchenbe a Roma védője - sajtóhír! NEMZETKÖZI FOCI
18:05 - Bundesliga: Szalai Ádám góllal mutatkozott be Hoffenheimben NEMZETKÖZI FOCI
18:00 - Ismét felkeltette a Napoli érdeklődését a MU középpályása? - sajtóhír! NEMZETKÖZI FOCI
17:55 - Úszó Eb: szombati magyar éremeső Berlinben EGYÉB SPORTOK
17:30 - Rasszista megjegyzésekkel illették a Cardiff City maláj tulajdonosát NEMZETKÖZI FOCI
17:00 - Videó: őrült mód üdvözölte Balotellit a Liverpool egyik fanatikusa NEMZETKÖZI FOCI
16:40 - Milan: Angliából hozhatják Balotelli helyettesét - sajtóhír! NEMZETKÖZI FOCI
16:20 - Atlétika: kettős magyar siker a paraatlétikai Eb-n EGYÉB SPORTOK
16:00 - Rocchi után Del Piero is Magyarországra igazol? - sajtóhír! MAGYAR FOCI
15:40 - Tenisz: cseh-szlovák döntő New Havenben TENISZ
15:25 - Forma 1: Rosbergé a pole Belgiumban AUTÓ-MOTOR
15:20 - MU: az új igazolás is csábítgatja Manchesterbe Di Maríát - sajtóhír! NEMZETKÖZI FOCI
15:00 - Európa Liga: spanyol bíró vezeti a Loki visszavágóját NEMZETKÖZI FOCI
14:40 - NHL: visszavonult a Ducksszal Stanley Kupa-győztes hálóőr AMERIKAI SPORTOK
14:37 - Vízilabda vk: bejutott a döntőbe a magyar válogatott! VÍZILABDA
14:20 - NFL: kijelölte kezdőirányítóját a New York Jets AMERIKAI SPORTOK
14:14 - Úszó Eb: Jakabos sérülésből visszatérve második legjobbként ment tovább EGYÉB SPORTOK
14:00 - Elege van a padozásból a Bayern München szélsőjének NEMZETKÖZI FOCI
13:40 - Újabb nagyágyú költözhet át Oroszországba - sajtóhír! NEMZETKÖZI FOCI
13:20 - Podolski közel áll a Bundesligába való visszatéréshez - sajtóhír! NEMZETKÖZI FOCI
13:00 - Arsenal: görög védővel pótolják Barcába távozó kapitányukat - sajtóhír! NEMZETKÖZI FOCI
12:40 - Videó: a Barcát megalázó tiki-taka gólt lőttek a Stoke City fiataljai VIDEÓK
12:20 - Jégkorong: győzelemmel hangol a MOL Ligára a Fradi JÉGKORONG
12:00 - Hihetetlen: még a gólvonalról sem tudott betalálni a Wolfsburg támadója - videó! NEMZETKÖZI FOCI
11:40 - Balotelli már megérkezett az orvosi vizsgálatra Liverpoolba - Fotó! NEMZETKÖZI FOCI
11:20 - Videó: CR7 is begőzölt, leütötte az Atlético Madrid védőjét VIDEÓK
11:00 - Újabb manchesteri játékost szemelt ki magának a Sporting - sajtóhír! NEMZETKÖZI FOCI
10:40 - A QPR segítőkezet nyújtana a nehéz helyzetben lévő Gascoigne-nak NEMZETKÖZI FOCI
10:20 - Videó: Simeone megőrült, fejbe vágta a bírót VIDEÓK
10:00 - Nem tudta bezsebelni újabb trófeáját a Real Madrid NEMZETKÖZI FOCI
09:40 - BLSZ I: hősies döntentlennel kezdett az FFC kispadján Váczi Zoltán MAGYAR FOCI
09:20 - Ma rajtol a La Liga, hármas versenyfutás jöhet NEMZETKÖZI FOCI
09:00 - Indul a spanyol bajnokság, időmérő Spában - Ezt látod élőben EZT LÁTOD ÉLŐBEN
08:30 - Jön az első szuperrangadó Angliában, összecsap a Pool és a Man. City - előzetes NEMZETKÖZI FOCI
08:00 - Kerékpár: brutális erősségű mezőny nyűlt össze a Vueltán - előzetes EGYÉB SPORTOK
23:07 - Bundesliga 1: a Bayern nyert a szezonnyitón NEMZETKÖZI FOCI
22:00 - BL: osztrák ellenfelet kapott az MTK NEMZETKÖZI FOCI
21:50 - NB I: Kispesten sem szakadt meg a Puskás Akadémia nyeretlensége MAGYAR FOCI
21:30 - Hosszabbított a vb-n két gólt szerző holland tehetség NEMZETKÖZI FOCI
21:00 - Videó: C. Ronaldo, Messi, Suárez - így figurázták ki az Ice Bucket Challenge-et teljesítő sztárokat VIDEÓK
20:32 - Úszó Eb: Cseh megnyerte a szétúszást, döntős 100 méter pillangón EGYÉB SPORTOK
20:26 - Lazio-legenda az NB I-ben, szabadult a börtönből olimpiai bajnokunk - A nap hírei A NAP HÍREI
20:00 - Videó: a Liverpool és az Everton edzője is igent mondott a jeges zuhanyra VIDEÓK
19:53 - Úszó Eb: világcsúcs férfi 50 méter mellen EGYÉB SPORTOK
19:41 - Úszó Eb: Bernek és Balog is döntős 200 méter háton EGYÉB SPORTOK
19:30 - Íme az öt legjobban kereső szövetségi kapitány NEMZETKÖZI FOCI
19:14 - Úszó Eb: Hosszú 15. lett 50 méter háton EGYÉB SPORTOK
19:12 - Úszó Eb: Kozma Dominik országos csúccsal hatodik 100 méter gyorson EGYÉB SPORTOK
19:07 - Úszó Eb: Cseh "szétúszásra" kényszerül a 100 méter pillangó döntőjéért EGYÉB SPORTOK
19:00 - Videó: a Chelsea sztárjának csaja is csatlakozott az IBC-hez, jöhetett a vödör jéghideg víz VIDEÓK
18:40 - Úszó Eb: Hosszú Katinka döntős 200 méter gyorson EGYÉB SPORTOK
18:39 - Úszó Eb: Gyurta Gergely hatodik 800 méter gyorson EGYÉB SPORTOK
18:30 - Férfi kosár Eb-selejtező: a magyarok védekeznek a legjobban KOSÁRLABDA
18:15 - KKV Liga: az országos focitorna következő selejtezői: Győr, Kozármisleny, Debrecen, Miskolc NEMZETKÖZI FOCI
18:00 - Kiderült, hol rendezik az úszó Eb-t négy év múlva EGYÉB SPORTOK
17:30 - Az Arsenal és a Chelsea sem érdekli a németek egyik nagy reménységét NEMZETKÖZI FOCI
17:23 - Úszó Eb: Kormos 10., Reisinger 11. a döntőben EGYÉB SPORTOK
17:00 - Kiengedték a börtönből olimpiai bajnokunkat EGYÉB SPORTOK
16:40 - Lazio-legenda igazolt Magyarországra MAGYAR FOCI
16:20 - Sokk: a Barca 60 milliót fizetne a Real távozni kívánó sztárjáért - sajtóhír NEMZETKÖZI FOCI
16:12 - Belga Nagydíj: Hamilton volt a második szabadedzés leggyorsabbja AUTÓ-MOTOR
16:00 - Visszatért Angliába a vb-n történelmi gólt szerző támadó NEMZETKÖZI FOCI
15:40 - Férfi vízilabda vk: nagyon simán nyert, és elődöntős a magyar válogatott VÍZILABDA
15:20 - Videó: Moyes megkapta, amit a MU-szurkolók sokszor megtettek volna vele VIDEÓK
15:00 - Brutálisan néz ki az angolok alkoholista szupersztárja - fotó! NEMZETKÖZI FOCI
14:53 - Ifjúsági olimpia: újabb három magyar arany OLIMPIA
14:40 - Videó: tíz éve lőtte Ibrahimovic a futballtörténelem egyik legbámulatosabb gólját VIDEÓK
14:20 - Durva videó: gólt fejelt, de nem tudott róla, mert elájult VIDEÓK
14:00 - Videó: Sneijder szuperszexi feleségén is csorgott a jéghideg víz VIDEÓK
13:57 - Megsérült a Barcelona sztárja NEMZETKÖZI FOCI
13:40 - Videó: vicces vagy suttyó jeges fürdőt vett Materazzi? VIDEÓK
13:20 - Videó: szó szerint varázslatos lett a Bayern új csapatbusza NEMZETKÖZI FOCI
13:04 - Tenisz: Fucsovicsnak a US Openen sem jött össze a főtábla TENISZ
13:00 - Videó: a tenisz királynőjének a hangja sem utolsó! TENISZ
12:40 - Federer talán utolsó nagy esélye jön a US Openen - előzetes TENISZ
12:20 - Videó: így edzett először új csapatánál a MU legújabb igazolása NEMZETKÖZI FOCI
12:04 - ÚSzó Eb: utolsó helyeken a magyarok a toronyugrás selejtezője után EGYÉB SPORTOK
12:01 - Forma-1: Rosberg nyerte az első szabadedzést Belgiumban AUTÓ-MOTOR
12:00 - OTP Bank Liga: húsz millió forintot kapott a Haladás MAGYAR FOCI
11:44 - Úszó Eb: Kapás döntős 1500 gyorson, Hosszú elődöntős 50 háton EGYÉB SPORTOK
11:40 - Cselgáncs-vb: tizenhárom magyar résztvevővel egy érem a cél KÜZDŐSPORTOK
11:20 - Atlétika: tíz másodperc alá került Carter százon EGYÉB SPORTOK
11:00 - Top 10: a világ legértékesebb csapatai EGYÉB SPORTOK
10:47 - Úszó Eb: Gyurta Dániel 50 méter mellen a 17. EGYÉB SPORTOK
10:40 - "Becsmérlő, hátrányosan megkülönböztető magatartás" miatt büntetett az MLSZ MAGYAR FOCI
10:39 - Úszó Eb: Hosszú és Cseh is megállíthatatlan volt délelőtt EGYÉB SPORTOK
10:20 - Forma-1: Alonso hosszabbítana a Ferrarival! AUTÓ-MOTOR
10:00 - Európa Liga: csúnyán elhasalt a Lyon, Dzsudzsákék csak ikszeltek - eredmények NEMZETKÖZI FOCI
09:55 - Úszó Eb: Bernek és Balog elődöntős 200 méter háton EGYÉB SPORTOK
09:40 - Videó: Valderrama saját magát ábrázoló pólóban öntötte nyakon magát jéghideg vízzel VIDEÓK
09:20 - BL-selejtező: kirúgták a női ügyintézőt, aki miatt a Legia kiesett NEMZETKÖZI FOCI
09:00 - A PSG és a Real Madrid is a képernyőre kerül - Ezt látod élőben EZT LÁTOD ÉLŐBEN
08:30 - Bundesliga: izgalmas szezonban bíznak a németek - előzetes NEMZETKÖZI FOCI
08:00 - OTP Bank Liga: Videoton-MTK a forduló rangadóján - előzetes MAGYAR FOCI
22:12 - EL-selejtező: kétgólos hátrányban a Debrecen NEMZETKÖZI FOCI
22:00 - Veszteséges volt az atlétikai Eb EGYÉB SPORTOK
21:30 - Újabb chilei válogatott támadó igazolt Londonba NEMZETKÖZI FOCI
21:00 - Képben a Realnál az angol bajnok csatára - sajtóhír NEMZETKÖZI FOCI
20:33 - Távozni akar a Real sztárja, Hosszú Katinka remekelt - A nap hírei A NAP HÍREI
20:11 - Úszó Eb: bronzérmes a 4x200 méteres női gyorsváltó EGYÉB SPORTOK
19:43 - Úszó Eb: az országos csúccsal döntőbe jutó Kozma jobb időt várt EGYÉB SPORTOK
19:33 - Úszó Eb: Biczó Bence ismét ezüstérmes 200 méter pillangón EGYÉB SPORTOK
19:30 - Forma-1: újabb újonc lesz Spában Rossi személyében AUTÓ-MOTOR
19:27 - Úszó Eb: Hosszú Katinka aranyérmes 100 méter háton is EGYÉB SPORTOK
19:10 - Úszó Eb: Kapás Boglárka bronzérmes 800 méter gyorson EGYÉB SPORTOK
19:00 - Úszó Eb: Hosszú második aranyérmét nyerte, Verrasztó negyedik EGYÉB SPORTOK
18:30 - Videó: Mourinho és Allardyce is bevállalta az Ice Bucket Challenge-et VIDEÓK
18:00 - Sokkoló igazolást hajthat végre a MU, bosszúságot okozhat két riválisának NEMZETKÖZI FOCI
17:30 - Ez ám a sportteljesítmény: 70 éves férfi úszta át a La Manche-csatornát EGYÉB SPORTOK
17:00 - Szeptember 6-án minden mennyiségben extrém sport lesz a Műjégpályán EXTRÉM SPORT
16:54 - Balotelli elbúcsúzott NEMZETKÖZI FOCI
16:40 - Úszó Eb: Kiss László szerint az eddigi szereplés elfogadható EGYÉB SPORTOK
16:20 - Di María távozni akar a Real Madridtól NEMZETKÖZI FOCI
16:00 - Sztárcsatárok a Valencia kívánságlistáján NEMZETKÖZI FOCI
15:40 - Galéria: a világ egyik leggyönyörűbb nőjét csalta meg a Farkasok játékosa CSAJOK
15:29 - Úszó Eb: a műugró Bóta Botond 27. lett 3 méteren EGYÉB SPORTOK
15:20 - Férfi vízilabda vk: döntetlennel csoportelső a magyar válogatott VÍZILABDA
15:06 - Ifjúsági olimpia: magyar ezüstérem triatlonban EGYÉB SPORTOK
15:00 - Az Arsenal 30 millió eurót fizethet a PSG 19 éves középpályásáért NEMZETKÖZI FOCI
14:40 - 12 millióért igazolhat Törökországba az Arsenal világbajnoka NEMZETKÖZI FOCI
14:20 - A Ferihegyi kifutópályán rendeznek futóversenyt EGYÉB SPORTOK
14:00 - Videó: David Luiz is megirigyelné védőtársa bődületes szabadrúsásgólját VIDEÓK
13:40 - Rómába szerződhet a Chelsea világbajnoka NEMZETKÖZI FOCI
13:20 - "Ha a United kikap vasárnap, lehet, hogy felhívom Van Gaalt" - Usain Bolt NEMZETKÖZI FOCI
13:00 - Videó: ilyet még nem láttál - itt szaltózva rúgott felső léc! VIDEÓK
12:40 - Videó: a pályán esett neki a bírónak az olasz sztáredző VIDEÓK
12:20 - Tenisz: egyelőre senki nem bír az amerikai óriással TENISZ
12:00 - Tenisz: két szexbomba is kiesett New Havenben TENISZ
11:52 - Mario Balotelli a Liverpoolba igazol NEMZETKÖZI FOCI
11:40 - Nagyon belehúztak az angolok, újabb vb-bronzérmes igazolt a Premier League-be NEMZETKÖZI FOCI
11:20 - 30 évesen mondta le a válogatottságot a kapus NEMZETKÖZI FOCI
11:08 - Úszó Eb: Gyurta Gergely döntős 800 méter gyorson EGYÉB SPORTOK
11:00 - Párizs rendezi a 2015-ös pályakerékpáros világbajnokságot EGYÉB SPORTOK
10:40 - Férfi kosarasaink egyre közelebb kerülnek a nagy álomhoz KOSÁRLABDA
10:32 - Úszó Eb: Kozma Dominik országos csúccsal elődöntős 100 méter gyorson EGYÉB SPORTOK
10:20 - EL-selejtező: ukrán győzelemmel kezdődött a forduló, simázott az Inter NEMZETKÖZI FOCI
10:00 - Holland válogatottal erősített a Napoli - hivatalos NEMZETKÖZI FOCI
09:40 - Tenisz: Fucsovics győzelemmel mutatkozott be New Yorkban TENISZ
09:20 - Európa Liga: a Debrecen újra megpróbálja a főtáblára kerülést NEMZETKÖZI FOCI
09:00 - Ismét megpróbálhat Európába jutni a Loki, újabb úszóérmek várhatóak - Ezt látod élőben EZT LÁTOD ÉLŐBEN
08:30 - Videó: állatokként üvöltöttek a jeges víz alatt az Ajax focistái VIDEÓK
08:29 - BL: jó helyzetben a Porto és a Zenit a visszavágók előtt NEMZETKÖZI FOCI
08:00 - Alig hogy megválasztották, máris UEFA-vizsgálat indul a rasszista olasz focielnök ellen NEMZETKÖZI FOCI
07:58 - Úszó Eb: Cseh László aranyérmes 200 m vegyesen! EGYÉB SPORTOK