Vasárnapi Sportműsor: Magyarország - Spanyolország férfi vízilabda Eb-döntő

Befejeződnek a kézi- és a póló-Eb küzdelmei, valamint topligák, rövid pályás gyorskorcsolya-Eb és Australian Open a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

ANGOL FA-KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
14.00: Manchester City–Fulham (II.) (Tv: Spíler1)
18.00: Shrewsbury (III.)–Liverpool (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
21. FORDULÓ
15.00: Lyon–Toulouse (Tv: Digi Sport2)
17.00: Nantes–Bordeaux (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lille–PSG (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
15.30: Werder Bremen–Hoffenheim
18.00: Bayer Leverkusen–Fortuna Düsseldorf (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
21. FORDULÓ
12.30: Inter–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
15.00: Parma–Udinese (Tv: Digi Sport3)
15.00: Sampdoria–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
15.00: Hellas Verona–Lecce
18.00: AS Roma–Lazio (Tv: Digi Sport1)
20.45: Napoli–Juventus (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
21. FORDULÓ
12.00: Atlético Madrid–Leganés (Tv: Spíler2)
14.00: Celta Vigo–Eibar (Tv: Spíler2)
16.00: Getafe–Betis (Tv: Spíler2)
18.30: Real Sociedad–Mallorca (Tv: Spíler2)
21.00: Valladolid–Real Madrid (Tv: Spíler2)

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
16.30: döntő, Stockholm 16.30 (Tv: Sport1)

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, KÖZÉPDÖNTŐ
1. FORDULÓ
2. CSOPORT
19.00: Győri Audi ETO KC–Brest Bretagne (francia) (Tv: Sport1)

NŐI EHF KUPA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00: Thüringer HC (német)–DVSC Schaeffler (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
15.30: Podravka Koprivnica (horvát)–Siófok KC
C-CSOPORT
17.00: MKS Lublin (lengyel)–Érd HC

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA)
FÉRFIAK
14.30: a 7. helyért - Oroszország - Görögország
16.00: az 5. helyért Olaszország - Szerbia
17.30: bronzmérkőzés (Tv: M4 Sport) Montenegró - Horvátország
19.00: döntő (Tv: M4 Sport) Magyarország - Spanyolország

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
9.15: női szuperóriás-műlesiklás, Banszko
10.30 és 13.30: férfi műlesiklás, Kitzbühel

ASZTALITENISZ
Csapat olimpiai kvalifikációs verseny, Gondomar

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
18.30: Debreceni EAC–Dunaújvárosi Acélbikák

TIPSPORT LIGA
17.00: Slovan Bratislava (Pozsony, szlovák)–DVTK Jegesmedvék
17.00: HKM Zvolen (Zólyom, szlovák)–MAC Újbuda

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Sopron KC

RALI
Monte-Carlo rali, a világbajnokság 1. versenye, Monte-Carlo

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00: Kecskeméti RC–MAFC-BME
18.00: Vegyész RC Kazincbarcika–DEAC
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00: Vasas Óbuda–Hungast Haladás
17.00: Békéscsabai RSE–Jászberény VT

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, DEBRECEN
14.00: 1000 m, váltó döntő (Tv: M4 Sport)

SÍUGRÁS
16.00: világkupa, Zakopane (Tv: Eurosport1)

TENISZ
0.55: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)
Hétfő, 0.55: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

Borítókép:

Videók