Megszerezte első győzelmét az Eger

Megszerezte első győzelmét a Bajnokok Ligája főtábláján az Eger férfi vízilabdacsapata, amely a C csoport szerdai, 4. fordulójában négy góllal verte a vendég szerb Partizán Beogradot.

Hazai álomkezdés (3-0) után megpróbáltak zárkózni a szerbek, de az Eger nem engedte ki a kezéből a vezetést. A negyedik negyedben, kétgólos hazai vezetésnél Szécsi ötméterest hárított, s ez végképp padlóra küldte a belgrádiakat. A magyar bajnok örömjátékkal zárt és megszerezte első pontjait.

Gerendás György vezetőedző boldogan értékelt:- Soha nem gondoltam volna, hogy a Belgrád ellen lesz olyan meccsem, hogy 3-4 perccel a vége előtt akár már haza is mehetnék.

Eredmény:
BL, C csoport, 4. forduló:
ZF-Eger - Partizán Beograd (szerb) 12-8 (3-0, 2-3, 2-3, 5-2)
góldobók: Graham, Hosnyánszky 3-3, Biros 2, Varga, Seman, Kovács G., Bátori, illetve S. Mitrovic 3, Aleksic 2, Cuk, Radovic, Surányi

A csoport állása: 1. Vasas 8 pont, 2. Szeged 7, 3. Partizan 4, 4. Eger 3