Csak a Ferencváros maradt a legjobb nyolcra

Nem sikerült a szép búcsú az Egernek, és a Szolnokot sem láthatjuk majd Hannoverben.

A Ferencváros a Dinamo Moszkva otthonában aratott 13-11-es győzelemmel, míg az Eger hazai környezetben a Barcelonetától elszenvedett 16-10-es vereséggel zárta a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörét.

Az már a 14. forduló szerdai játéknapja előtt biztos volt, hogy a magyar bajnok és kupagyőztes zöld-fehérek az A csoport negyedikjeként ott lesznek a hannoveri nyolcas döntőben, míg a hevesiek búcsúznak a sorozattól.
A Ferencváros a június 6. és 8. között sorra kerülő nyolcas döntő negyeddöntőjében az A csoport első helyezettjével, a horvát Jug Dubrovnikkal találkozik.

Férfi Bajnokok Ligája, 14. (utolsó) forduló, A csoport:
Dinamo Moszkva (orosz)-Ferencváros 11-13 (3-1, 2-6, 2-3, 4-3)
a magyar csapat gólszerzői: Varga Dénes 4, Younger 3, Mitrovic, Jaksic 2-2, Kállay, Sedlmayer 1-1

Varga Dénes négy találattal járult hozzá a Ferencváros győzelméhez a Dinamo Moszkva otthonában.

ZF-Eger - CNA Barceloneta (spanyol) 10-16 (2-6, 0-3, 3-3, 5-4)
a magyar csapat gólszerzői: S. Rasovic 4, Vlachopoulos, Sánta 2-2, Avramovic, Gyárfás 1-1

Nem sikerült a szép egri búcsú az idei Bajnokok Ligája-kiírástól.