Hosszú, Szilágyi és a vízilabdás lányok is megmutatták

Nagyon mélyről is lehet magasra jutni. Úszóink és vízilabdásaink megmutatták, milyen a szív diadala.

A vizes világbajnokság szerdai vízilabda-programjában a magyar válogatott a Kanada elleni zakót követően az 5-8. helyért folyó küzdelemben Görögországgal játszott. A hölgyek szörnyű kezdés után, Keszthelyi Rita vezetésével 5-0-s harmadik negyedet produkáltak, s végül 10-9-re győzedelmeskedtek. Az 5. pozícióért Olaszországgal meccsel Bíró Attila együttese.

Egyik szemünk sír, másik nevet: Cseh ezüstérmes, de... " VIZES VB 2017 › Friss hírek

Női 200 méter gyorson Hosszú Katinkáért szoríthattunk. A 200 vegyes világbajnoka jól kezdett, ám a táv második felében kieresztett, s végül a 7. helyen csapott célba. Győzött az olasz Federica Pellegrini - sikerült hát legyőzni az Emma McKeonnal holtversenyben ezüstérmes Katie Ledeckyt. Rendkívül sok néző volt kíváncsi a magyar férfi vízilabda-válogatott Oroszország elleni mérkőzésére.

Az uszodában Hosszú Katinka a 200 méter gyors 7. helyét követően a 200 méter pillangó középdöntőjében állt rajthoz, egy futamban Szilágyi Liliánával. Egymás melletti pályákon haladva szinte egyszerre értek célba, s végül 6-7. idővel jutottak a csütörtöki fináléba.