VIDEÓK

Álomszerű magyar szenzáció alpesi síben - videó!

Az alpesi sízők világkupájának szombat esti, Lake Louise-i lesiklása után Miklós Edit élete második dobogós eredményét konstatálhatta.

Az Atlético elszalasztotta a nagy lehetőséget - videó!

Az Atlético Madrid nem tudta kihasználni, hogy a dobogósok közül senki sem nyert a spanyol bajnokság aktuális, 14. fordulójában, ugyanis 0-0-s döntetlenre végzett szombat este a vendég Espanyollal. A Matracosok így nem tudták megközelíteni a Barcát, és maradtak a negyedik pozícióban. Ha Jan Oblak kapus nem mutat be egy-két bravúrt, akár ki is kaphattak volna a fővárosiak. Videón a meccs összefoglalója!

A Juve sorozatban a 24. hazai bajnokiját nyerte - videó!

A Juventus a papírformának megfelelően különösebb gond nélkül elbánt hazai környezetben az Atalantával a Serie A 15. fordulójának szombati játéknapján (3-1). Alex Sandro szólógólja után Daniele Rugani és Mario Mandzukic egyaránt fejjel talált be, bő 60 perc után már 3-0-ra vezettek a Zebrák. Freuler szépített a végjátékban. Átmenetileg hét pont a Juve-előny a vasárnap derbit játszó Romával, illetve a Milannal szemben. Zsinórban a 24. A-ligás meccsét nyerte az Allegri-csapat.

A kis Lipcse továbbra is maga mögé szorítja a nagy Bayernt! Videón, ahogy Gulácsi nevét ordítják!

Őrzi veretlenségét és listavezető pozícióját az újonc RB Leipzig a német labdarúgó-bajnokságban, ugyanis a 13. forduló szombati játéknapján házigazdaként 2-1-re legyőzte a Schalke 04 együttesét.

Szuper Sánchez: álomtripla 15 perc alatt - videó!

Az Arsenal kivégezte a West Hamet az Olimpiai Stadionban rendezett szombat esti londoni derbin, a Premier League 14. fordulójában.