Keddi televíziós közvetítések és a teljes sportműsor

Nem csak a labdarúgásban rendeznek majd Bajnokok Ligája mérkőzéseket.


 BAJNOKOK LIGÁJA

NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
20.45: Sevilla–Leicester City (Tv: Sport1)
20.45: FC Porto–Juventus (Tv: M4 Sport)
 
EURÓPA-LIGA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT, VISSZAVÁGÓK
18.00: Schalke 04–PAOK (Tv: DIGI Sport2)
Az első mérkőzésen: 3–0
18.00: Fenerbache–FK Krasznodar (Tv: DIGI Sport3)
Az első mérkőzésen: 0–1
18.00: Saint-Étienne–Manchester United (Tv: DIGI Sport1)
Az első mérkőzésen: 0–3
 
SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ, ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
18.45: Valencia–Real Madrid (Tv: Sport1)
 
FUTSAL
17.00: férfi felkészülési mérkőzés, Magyarország–Szlovénia, Zalaegerszeg

JÉGKORONG
Mol Liga, negyeddöntő, 5. mérkőzések:
18.00: UTE–Dunaújvárosi Acélbikák
18.00: Debrecen–Corona Brasov
18.30: DVTK Jegesmedvék–Ferencváros
19.00: MAC Budapest–Fehérvári Titánok
 
NHL:
csütörtök, 1.30: alapszakasz, Florida Panthers–Edmonton Oilers (Tv: Spíler TV)
csütörtök, 4.30: alapszakasz, Anaheim Ducks–Boston Bruins (Tv: Spíler TV)
 
KÉZILABDA
18:00: K&H férfi kézilabdaliga, Grundfos Tatabánya KC–Telekom Veszprém
19.00: Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör, Rhein-Neckar Löwen–Meskov Breszt (Tv: Sport2)
20.00: német bajnokság, Kiel–Melsungen (Tv: DIGI Sport2)
 
KOSÁRLABDA
17.00: NB I, nők, VBW CEKK Cegléd-Atomerőmű KSC Szekszárd 
18.00: Euroliga, nők, csoportkör, Győr–Dinamo Kurszk (Tv: SportM)
20.00: Európa-kupa, férfiak, nyolcaddöntő, visszavágó, Chalon (francia)–Egis Körmend
20.00: Euroliga, nők, csoportkör, ESBVA-LM (francia)–Uniqa Sopron
 
LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

SÍFUTÁS
13.00: világbajnokság, Lahti (Tv: Eurosport1)
14.30: világbajnokság, Lahti (Tv: Eurosport1)
 
TENISZ
8.00: WTA-torna, Dubai (Tv: DIGI Sport2)
16.00: WTA-torna, Dubai (Tv: DIGI Sport2)
16.45: WTA-torna, Budapest (Tv: M4 Sport)
20.30: ATP-torna, 3. nap, 1. mérkőzés, Rio de Janeiro (Tv: Sport2)
20.30: ATP-torna, Delray Beach (Tv: DIGI Sport1)
23.00: ATP-torna, 3. nap, 2. mérkőzés, Rio de Janeiro (Tv: Sport2)
csütörtök, 0.00: ATP-torna, Delray Beach, eredeti kommentárral (Tv: DIGI Sport1)
csütörtök, 1.00: ATP-torna, 3. nap, 3. mérkőzés, Rio de Janeiro (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
Férfi ob I
Középszakasz, felsőház, 1. forduló:
18.00: Szolnoki Dózsa-Közgép–MKB-Euroleasing-BVSC
19.00: FTC-PQS Waterpolo–ContiTech-Szeged-Diapolo
19.30: A-Híd OSC Újbuda–PannErgy-Miskolci Vízilabda Club 
20.00: ZF-Eger–VasasPlaket
Középszakasz, alsóház, 1. forduló:
18.30: Debreceni VSE–UVSE 
19.00: PVSK-Mecsek Fűszért–EBP Tatabánya
19.30: Kaposvári VK–Metalcom-Szentes
20.00: RacioNet-Honvéd–KSE SE

Videók