Remekeltek úszóink a világkupán

Két magyar sem talált legyőzőre.

A férfiaknál Rasovszky Kristóf, a nőknél Sömenek Katalin győzött a nyíltvízi úszók világkupájának első állomásán, Eilatban.

Az izraeli kikötővárosban megrendezett vasárnapi versenyen az európai szövetség (LEN) tájékoztatása szerint Sömenek kevesebb mint két másodperccel csapott korábban célba a második, szlovén Spela Pelsénél. A harmadik helyen is egy magyar versenyző, Szilágyi Nikolett zárt.

A férfiaknál Rasovszky két oroszt előzött meg az élen, a negyedik helyen pedig a riói olimpián 1500 méter gyorson aranyérmes olasz, Gregorio Paltrinieri zárt élete első 10 kilométeres versenyén.

Így látja a világot úszás közben Kapás Bogi - videó! " ÚSZÁS › Friss hírek

Zseniális felvételt közölt Instagram-oldalán Kapás Boglárka. Az Európa-bajnok úszónő jelenleg Thaiföldön edzőtáborozik, s most megmutatta a nagyvilágnak, milyen érzés tempózni.