Visszatért Ryan Lochte, akit NEM raboltak el a riói olimpián

200 méter vegyesen nyert bajnokságot.

Ryan Lochte megszerezte első győzelmét visszatérése után: 1:57.76 perccel nyerte a 200 méteres vegyesúszást az amerikai bajnokságon.

A 35 éves, hatszoros olimpiai bajnok első bajnoki címét gyűjtötte be 2014 óta.
    "Eljött egy pont az életemben, amikor változtatni kellett. Már nem az az ember vagyok, aki két vagy három éve voltam" - nyilatkozott győzelme után.
    Lochte-nak intravénás infúzió alkalmazása miatt kellett kihagynia 14 hónapot. Ez már a második eltiltása volt, ugyanis a riói olimpiát követően tíz hónapra büntették, miután - három társával - a játékok alatt a brazil nagyvárosban randalírozott: megrongáltak egy benzinkutat, és összetűzésbe kerültek az alkalmazottakkal. A történteket követően azt állította, hogy fegyveres rablótámadás érte őket, a videofelvételek alapján azonban kiderült, hogy nem mondott igazat. Azóta felnőtt versenyen nem állt rajthoz.

Az amerikai úszó célja most az, hogy dobogóra álljon a jövő nyári tokiói olimpián, azt azonban még nem döntötte el, mely versenyszámokra fókuszál majd.

(Photo by Lachlan Cunningham/Getty Images)