Vasárnapi sport: Fucsovics döntőzik

Bravúrra készül a magyar teniszező, de érdemes lesz figyelni atlétáinkat és rövidpályás gyorskorcsolyázóinkat is.


FUTBALLPROGRAM

NB I
25. FORDULÓ
16.00: Budapest Honvéd–Kisvárda Master Good, Új Hidegkuti Nándor Stadion (Tv: M4 Sport)
18.00: ZTE FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) 
20.00: Budafoki MTE–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) 

NB II 
28. FORDULÓ
14.30: Budaörs–Pécsi MFC
14.30: BFC Siófok–FC Ajka 
14.30: Szolnoki MÁV FC–Vasas FC 
14.30: Gyirmót FC Győr–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 
14.30: Békéscsaba 1912 Előre–WKW ETO FC Győr 
14.30: Aqvital FC Csákvár–Nyíregyháza Spartacus FC 
14.30: Szentlőrinc–Dorogi FC, Kozármisleny 
14.30: Kolorcity Kazincbarcika SC–DEAC
17.00: Szombathelyi Haladás–Soroksár 

ANGOL PREMIER LEAGUE
27.FORDULÓ
13.00: West Bromwich Albion–Newcastle (Tv: Digi Sport2)
15.00: Liverpool–Fulham (Tv: Digi Sport1)
17.30: Manchester City–Manchester United (Tv: Digi Sport1)
20.15: Tottenham–Crystal Palace (Tv: Spíler1)

NÉMET BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
15.30: Köln–Werder Bremen
18.00: Bielefeld–Union Berlin (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
26. FORDULÓ
12.30: Roma–Genoa (Tv: Digi Sport1)
15.00: Crotone–Torino
15.00: Fiorentina–Parma (Tv: Digi Sport3)
15.00: Verona–Milan (Tv: Digi Sport2)
18.00: Sampdoria–Cagliari (Tv: Digi Sport2)
20.45: Napoli–Bologna (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
26. FORDULÓ
14.00: Huesca–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
16.15: Atlético Madrid–Real Madrid (Tv: Spíler2) 
18.30: Real Sociedad–Levante (Tv: Spíler2)
21.00: Athletic Bilbao–Granada (Tv: Spíler2)

FRANCIA KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
18.30: Gazélec Ajaccio (IV. o.)–Lille
18.30: Angers–Club Franciscain (martinique-i)
18.30: Romorantin (IV)–Voltigeurs de Chateaubriant (IV)
21.00: Canet Roussillon (IV)–Marseille

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
9.30 és 12.30: női műlesiklás
10.30: férfi szuperóriás-műlesiklás, Saalbach-Hinterglemm

ATLÉTIKA
FEDETT PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, TORUN
10.00: előfutamok, selejtezők
• 10.20: női 60 m (Nguyen Anasztázia)
17.00: döntők
• 17.00: férfi 60 m gát
• 17.05: rúd, férfiak
• 17.15: 60 m gát, nők
• 17.20: hármas, nők
• 17.30: hétpróba, 1000 m (utolsó versenyszám)
• 17.45: magas, nők
• 17.52: 3000 m, férfiak
• 18.13: 800 m, nők
• 18.25: 800 m, férfiak
• 18.46: 60 m, nők
• 18.57: 4x400 m váltó, férfiak
• 19.10: 4x400 m váltó, nők

VILÁGBAJNOKSÁG, OBERSTFORF
SÍFUTÁS
13.00: férfi klasszikus stílusú 50 km

JÉGKORONG
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
16.00: Nové Zámky (szlovák)–DVTK Jegesmedvék

OSZTRÁK LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
17.30: EC-KAC (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, NYOLCADDÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉS
14.00: SG BBM Bietigheim (német)–Győri Audi ETO KC, Ludwigsburg (Tv: Sport1) 
14.00: Dortmund (német)–Metz (francia)
16.00: Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1) 
16.00: Esbjerg (dán)–Brest (francia)

FÉRFI NB I
14.05: Balatonfüredi KSE–Mol-Pick Szeged
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–SBS-Eger
18.30: Dabasi KC VSE–Ceglédi KKSE
Veszprémi KKFT–Grundfos Tatabánya KC – elhalasztva

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
15.00: PINKK-Pécsi 424–VBW CEKK Cegléd

RÖPLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA
16.00: bronzmérkőzés
19.00: döntő

NŐI EXTRALIGA, NEGYEDDÖNTŐ
3. MÉRKŐZÉS
16.00: 1.MCM-Diamant Kaposvár–MTK Budapest

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világbajnokság, Dordrecht

TENISZ
ATP-TORNA
Rotterdam, Buenos Aires
WTA-TORNA
Doha, Lyon

Borítókép: GettyImages

Videók