Babosék kikaptak a világelsőtől

Babos Tímea a francia Kristina Mladenoviccsal az oldalán két játszmában vereséget szenvedett a világelső Martina Hingis, Sania Mirza svájci, indiai duótól a Szingapúrban zajló tenisz WTA-világbajnokságon, így minimális esélye maradt a továbbjutásra.

fotó: babostimea.hu

A pénteki összecsapás 1 óra 31 percig tartott, mindkét szettben egyetlen brék döntött a világelső, idén nyolc tornán, köztük Wimbledonban és US Openen is diadalmaskodó rivális javára.

"Ma jól játszottunk, jó meccs volt! Azt gondolom, hogy ezzel sajnos vége a versenyünknek. A későbbi mérkőzésen dől el véglegesen a csoport sorrendje, de sajnos az első meccsünk rossz gémaránya nem segít nekünk" - idézte Babost hivatalos honlapja.

A csoportot hibátlan mérleggel nyerte a Hingis, Mirza kettős, Babosék helyezése a Raquel Kops-Jones, Abigail Spears-Andrea Hlavacková, Lucie Hradecká összecsapást követően dől el, a második helyezett még továbbjut.

Páros, Vörös csoport, 3. forduló:
Martina Hingis, Sania Mirza (svájci, indiai, 1.)-Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 4.) 6:4, 7:5