Babos Tímeáék elődöntőben

Egy ukrán román párost vertek meg a fináléba jutásért.

Az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős győzött a párosok negyeddöntőjében a moszkvai keménypályás tenisztorna egymillió dollár (300 millió forint) összdíjazású női versenyében.

A vb-címvédő magyar-francia duó a viadal honlapja szerint a Nadja Kicsenok, Raluca Olaru ukrán-román kettőssel csapott össze szerdán, és 35 perc alatt hozta a nyitószettet.
A második felvonás kiegyenlítettebb küzdelmet hozott, 6:5-nél Babosék két mérkőzéslabdát elszalasztottak, majd a rövidítésben három játszmalabdát hárítottak, mielőtt értékesítették harmadik meccslabdájukat. A találkozó 1 óra 42 percig tartott.

Eredmény:

női páros, negyeddöntő:

Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 1.)-Nadja Kicsenok, Raluca Olaru (ukrán, román) 6:3, 7:6 (10-8)

Borítókép: VCG/VCG via Getty Images