Kikapott Bondár Anna a selejtezőben

Az amerikai Hailey Baptiste győzte le két játszmában az amerikai nyílt teniszbajnokság selejtezőjében.

Stollár Fannyhoz hasonlóan Bondár Anna számára is már az első fordulóban véget ért az amerikai nyílt teniszbajnokság selejtezője.

A világranglistán 198. magyar játékos kedden a hazai Hailey Baptiste ellen lépett pályára, aki az első szettben gyorsan elvette Bondár adogatását, majd előnyét biztosan őrizte meg (6:3). A második szett még simábban alakult, a magyar teniszező 0:4-nél tudott játékot nyerni, ám felzárkózni nem volt esélye.
Stollár Fanny már hétfőn búcsúzott az év negyedik Grand Slam-viadalának kvalifikációjától. A harmadik magyar női versenyző, Babos Tímea magyar idő szerint kedd éjszaka lép pályára az első fordulóban a japán Nara Kurumi ellen.