Szombati sport: Messiék Mexikó ellen javíthatnak

Folytatódnak a labdarúgó-vb csoportküzdelmei. Kosárlabda, kézilabda és ökölvívás is van a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
2. FORDULÓ
C-CSOPORT
14.00: Lengyelország–Szaúd-Arábia (Tv: M4 Sport) 
20.00: Argentína–Mexikó (Tv: M4 Sport) 

D-CSOPORT
11.00: Tunézia–Ausztrália (Tv: M4 Sport) 
17.00: Franciaország–Dánia (Tv: M4 Sport) 

NB II
18. FORDULÓ
13.00: Gyirmót FC Győr–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 

NB III
19. FORDULÓ
NYUGATI CSOPORT
13.00: Tatabánya–VLS Veszprém

NŐI NB I
12. FORDULÓ
12.00: Kelen SC–Haladás
13.00: Diósgyőri VTK–Astra
13.00: MTK–Puskás Akadémia
13.00: Szent Mihály–Ferencváros
13.00: Újpest–Győr

TOVÁBBI ÉLŐKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa
16.00 és 19.00: női óriás-műlesiklás, Killington (Tv: Eurosport1)
20.30: férfi szuperóriás-műlesiklás, Lake Louise (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
18.00: Georgia–Georgia Tech (Tv: Arena4)
21.30: Oregon State–Oregon (Tv: Arena4)

CURLING
Európa-bajnokság, Östersund
9.00 és 13.00: női és férfi döntő

DARTS
Players Championship Finals, Minehead
14.00: 2. forduló (Tv: Arena4)
20.00: nyolcaddöntő (Tv: Match4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30: Gyergyói HK (romániai)–FTC-Telekom
17.30: Corona Brasov (romániai)–Újpesti TE
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–Budapest JAHC

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
16.00: Fejér B.Á.L.-Veszprém–Mol Tatabánya KC
18.00: Telekom Veszprém–Csurgói KK
18.00: Ferencvárosi TC–Sport36-Komló
18.00: Dabas KC–CYEB-Budakalász
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Budai Farkasok-Rév Group
18.00: Pick Szeged–HSA NEKA

NŐI NB I
17.00: MTK Budapest–Motherson Mosonmagyaróvári KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
16.00: Arconic-Alba Fehérvár–Sopron KC
18.00: Szolnoki Olajbányász–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Budapesti Honvéd Sportegyesület–Kometa Kaposvári KK
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–MVM-OSE Lions
18.00: Debreceni EAC–Naturtex-SZTE-Szedeák
NBA, ALAPSZAKASZ
23.00: Toronto Raptors–Dallas Mavericks (Tv: Sport1)

LÓVERSENY
11.00: ügetőfutamok, Kincsem Park (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA
Vasárnap, 3.00: Regis Prograis–José Zepeda (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
9. FORDULÓ
18.00: Pénzügyőr SE–MAFC-BME

NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
6. FORDULÓ
18.30: MÁV Előre SC-ST. Solar–KNRC
19.00: MTK Budapest–Újpesti TE

SÍUGRÁS
9.00: világkupa, Ruka (Tv: Eurosport1)

SÚLYEMELÉS
Országos bajnokság, Tatabánya

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Málaga
13.00: elődöntő

TORNA
Mesterfokú bajnokság, Győr (férfiak: szerenkénti döntők, nők: egyéni összetett döntő)

TRIATLON
15.00: világbajnoki sorozat, döntők, Abu-Dzabi, elit férfi (Bicsák Bence, Dévay Márk, Faldum Gábor, Tóth Tamás)

VÍZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
16.00: Szolnoki Dózsa–Genesys OSC
18.00: Tigra-ZF-Eger–Budapesti Honvéd SE

Borítókép: GettyImages

Videók