Egy korszak vége Madridban?

Tizennégy év után távozhat a klub legendás játékosa. - TOP5: Ezt is sokan olvasták a Sport365-ön.

Sajtóhírek szerint a Real Madrid balhátvédje, Marcelo arra kérte a „Királyi Gárdát”, hogy engedje el őt.

A négyszeres BL-győztes játékos 530-szor lépett pályára a klub színeiben, de az utóbbi időben sérülések hátráltatták, így egyre kevesebb szerepet kapott. A 33 éves labdarúgó jelenlegi szerződése jövő év júniusában jár le, és most úgy tűnik, hogy el fogja hagyni a spanyol óriást, sőt az is lehet, hogy ez már januárban megtörténik.

Az El Nacional azt állítja, hogy a brazil válogatott játékos kifejezte távozási szándékát, mert szeretne visszatérni korábbi klubjába, a Fluminense-be.

Az információk szerint Perez zöld utat ad Marcelonak, ha a két fél meg tud állapodni egymással, ugyanakkor Carlo Ancelotti, még dönthet úgy, hogy a szezon végéig igényt tart a játékosra.
Marcelo a Real Madridban töltött 14 éve alatt ötször lett spanyol bajnok, kétszer nyert Spanyol kupát, háromszor Európai Szuperkupát. Ezek mellett egyaránt négyszer emelhette magasba a BL-, a Spanyol szuperkupa és a Klubvilágbajnokság trófeáját.

Forrás: talksport.com

Borítókép: Facebook.com/Real Madrid