Vasárnapi sport: Napoli-Milan rangadó a Serie A-ban

Topligák, Portugál Nagydíj, valamint Nemzetközi Úszóliga döntő is lesz.


FUTBALLPROGRAM

NB I
11. FORDULÓ
Újpest FC–ZTE FC – elhalasztva, új időpont: december 23., 18 óra
17.00: Mol Fehérvár FC–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport)

NB II
17. FORDULÓ
13.00: Soroksár SC–FC Ajka
13.00: Szentlőrinc–Budaörs, Kozármisleny
13.00: Békéscsaba 1912 Előre–BFC Siófok
13.00: Dorogi FC–Vasas FC
13.00: DEAC–Szombathelyi Haladás
17.00: Pécsi MFC–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Aqvital FC Csákvár–Debreceni VSC
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Szolnoki MÁV FC
17.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
19.45: WKW ETO FC Győr–Gyirmót FC Győr (Tv: M4 Sport)

NB III
19. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
Jászberény–DVSC II
Gyöngyös–Tiszaújváros
Füzesgyarmat–Sajóbábony
Hatvan–Kisvárda II
Tállya–Cegléd
Mezőkövesd II–Salgótarján
Eger–DVTK II
Putnok–Tiszakécske
Sényő–Balassagyarmat
BVSC–Tiszafüred
KÖZÉP-CSOPORT
Rákosmente–Honvéd II
Szegedi VSE–Vác
Dunaújváros–Hódmezővásárhely
FC Dabas–Szekszárd
Monor–ESMTK
Majos–Dabas-Gyón
Újpest II–Körösladány
FTC II–Kozármisleny
Paks II–Taksony
Kecskemét–Iváncsa
NYUGATI CSOPORT
Lipót–Pápa
Ménfőcsanak–Sopron
Bicske–III. Kerületi TVE
Nagykanizsa–Tatabánya
Fehérvár II–Nagyatád – a Nagyatád lemondta a mérkőzést, a Fehérvár II játék nélkül megkapta a három pontot
Mosonmagyaróvár–Veszprém
ZTE II–Puskás Akadémia II
Komárom–Balatonfüred
Érd–BKV Előre
Gárdony–THSE-Szabadkikötő

ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
13.00: Fulham–Everton (Tv: Digi Sport2)
15.00: Sheffield United–West Ham United (Tv: Spíler1)
17.30: Leeds United–Arsenal (Tv: Digi Sport3)
20.15: Liverpool–Leicester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
11. FORDULÓ
13.00: Nantes–Metz
15.00: Dijon–Lens
15.00: Montpellier–Strasbourg (Tv: Digi Sport3)
15.00: Reims–Nimes
17.00: Angers–Lyon (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lille–Lorient (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
15.30: Freiburg–Mainz
18.00: Köln–Union Berlin (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
12.30: Fiorentina–Benevento (Tv: Digi Sport1)
15.00: Roma–Parma (Tv: Digi Sport2)
15.00: Internazionale–Torino (Tv: Digi Sport2)
15.00: Sampdoria–Bologna
15.00: Verona–Sassuolo
18.00: Udinese–Genoa (Tv: Digi Sport1)
20.45: Napoli–Milan (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
10. FORDULÓ
14.00: Eibar–Getafe (Tv: Spíler2)
16.15: Cádiz–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
18.30: Granada–Valladolid (Tv: Spíler2)
21.00: Alavés–Valencia (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
11. FORDULÓ
19.00: Baltimore Ravens–Tennessee Titans
19.00: Carolina Panthers–Detroit Lions
19.00: Cleveland Browns–Philadelphia Eagles
19.00: Houston Texans–New England Patriots
19.00: Indianapolis Colts–Green Bay Packers
19.00: Jacksonville Jaguars–Pittsburgh Steelers
19.00: New Orleans Saints–Atlanta Falcons
19.00: Washington Football Team–Cincinnati Bengals
22.05: Denver Broncos–Miami Dolphins
22.25: Minnesota Vikings–Dallas Cowboys
22.25: Los Angeles Chargers–New York Jets
Hétfő, 2.20: Las Vegas Raiders–Kansas City Chiefs (Tv: Arena4)

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.15 és 13.15: női műlesiklás, Levi (Tv: Eurosport1)

DARTS
GRAND SLAM OF DARTS
14.00 és 20.00: negyeddöntő, Coventry (Tv: Sport1, Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
16:00: Corona Brasov Wolves (romániai)–Titánok
17.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
17:30: Gyergyói Hoki Klub (romániai)–FTC-Telekom
18:00: MAC HKB Újbuda–UTE
18.30: DEAC–Opten Vasas HC
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
16.00: Dukla Michalovce (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
17.30: Dornbirn Bulldogs (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
13.45: Esbjerg (dán)–Metz (francia) (Tv: Sport1)
15.45: Brest (francia)–Odense (dán) (Tv: Sport1)

NŐI EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
16.00: Storhamar HE (norvég)–Alba Fehérvár KC

NŐI NB I
17.00: EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–Siófok KC
18.00: DVSC Schaeffler–Dunaújvárosi Kohász KA
19.00: MTK Budapest–Érd
Motherson Mosonmagyaróvári KC–Kisvárda Master Good SE – elhalasztva

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
16.00: PEAC-Pécs–ZTE Női Kosárlabda Klub

MOTOGP
PORTUGÁL NAGYDÍJ, PORTIMAO
12.20: Moto3, futam (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4)
15.20: Moto2, futam (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.30: Vegyész RC Kazincbarcika–Kecskeméti RC
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.00: DVTK–MTK Budapest

SÍUGRÁS
16.00: világkupa, Wisla (Tv: Eurosport1)

SPORTLÖVÉSZET
Hungarian Open, nemzetközi légfegyveres verseny (Nemzeti Lőtér, Fehér út)

SÚLYEMELÉS
10.00: országos bajnokság, 2. nap, Tatai Olimpiai Központ

SZNÚKER
13.45 és 19.45: Északír Open, döntő (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
13.00: ATP-világbajnokság, London (Tv: Eurosport2)

ÚSZÁS
18.00: Nemzetközi Úszóliga (ISL), döntő 

Borítókép: Getty Images

Videók