Vasárnapi sport: hatalmas harc várható a BL-t érő helyekért Serie A-ban

Zárul a vizes Eb, jön a Monacói Nagydíj.


FUTBALLPROGRAM

NB III
37. FORDULÓ

KELETI CSOPORT
16.30: DVSC II–Gyöngyös
17.00: Tállya–Kisvárda II
18.00: Eger–Salgótarján
18.00: Mezőkövesd II–Tiszafüred
18.00: Sényő–Tiszakécske
18.00: Putnok–Cegléd
18.00: Hatvan–Sajóbábony
18.00: Füzesgyarmat–Tiszaújváros
18.00: Jászberény–DVTK II

KÖZÉP-CSOPORT
11.00: FTC II–Taksony
11.00: Paks II–Körösladány
11.00: Újpest II–Dabas-Gyón
18.00: Majos–ESMTK
18.00: Monor–Szekszárd
18.00: FC Dabas–Hódmezővásárhely
18.00: Dunaújváros–Vác
18.00: Szegedi VSE–Honvéd II
18.00: Kecskemét–Kozármisleny
18.00: Rákosmente–Iváncsa

NYUGATI CSOPORT
11.00: ZTE II–Veszprém
11.00: Fehérvár II–Tatabánya
18.00: Érd–Balatonfüred
18.00: Komárom–Puskás Akadémia II
18.00: Mosonmagyaróvár–Nagyatád
18.00: Nagykanizsa–III. Kerületi TVE
18.00: Bicske–Sopron
18.00: Gárdony–BKV Előre
18.00: Ménfőcsanak–Lipót
18.00: Pápa–THSE-Szabadkikötő

FUTSAL
MAGYAR KUPA
17.15: döntő, Elek Gyula Aréna

ANGOL PREMIER LEAGUE
38. FORDULÓ
17.00: Arsenal–Brighton
17.00: Aston Villa–Chelsea
17.00: Fulham–Newcastle United
17.00: Leeds United–West Bromwich Albion
17.00: Leicester City–Tottenham
17.00: Liverpool–Crystal Palace
17.00: Manchester City–Everton
17.00: Sheffield United–Burnley
17.00: West Ham United–Southampton
17.00: Wolverhampton–Manchester United

FRANCIA LIGUE 1
38. FORDULÓ
21.00: Angers–Lille
21.00: Brest–PSG
21.00: Lens–Monaco
21.00: Lyon–Nice
21.00: Metz–Olympique Marseille
21.00: Nantes–Montpellier
21.00: Reims–Bordeaux
21.00: Rennes–Nimes
21.00: Saint-Étienne–Dijon
21.00: Strasbourg–Lorient

OLASZ SERIE A
38. FORDULÓ
15.00: Atalanta–Milan
15.00: Bologna–Juventus
15.00: Internazionale–Udinese
15.00: Napoli–Verona
15.00: Sassuolo–Lazio
15.00: Spezia–Roma
15.00: Torino–Benevento

SPANYOL LA LIGA
38. FORDULÓ
18.30: Granada–Getafe
21.00: Sevilla–Alavés

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
Hétfő, 1.00: St. Louis Cardinals–Chicago Cubs (Tv: Sport1)

CURLING
Olimpiai kvalifikációs vegyespáros-világbajnokság, Aberdeen
11.00: bronzmérkőzés
16.00: döntő

DUATLON
Középtávú országos bajnokság, Tab

FORMULA–1
MONACÓI NAGYDÍJ, MONTE-CARLO
15.00: futam (Tv: M4 Sport) 

JÉGKORONG
ELIT-VILÁGBAJNOKSÁG, RIGA
3. NAP
A-CSOPORT
11.15: Szlovákia–Nagy-Britannia
15.15: Svédország–Fehéroroszország
19.15: Svájc–Dánia

B-CSOPORT
11.15: Norvégia–Olaszország
15.15: Finnország–Kazahsztán
19.15: Kanada–Egyesült Államok (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
13.15: Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny, 15. szakasz, Grado–Gorizia, 147 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA
FINAL FOUR
17.45: bronzmérkőzés (Tv: Sport1)
19.45: döntő (Tv: Sport1)

FÉRFI NB I
18.00: Veszprémi KKFT–Sport36-Komló
18.00: SBS-Eger–Balatonfüredi KSE

NŐI NB I
16.00: Boglári Akadémia-SZISE–Váci NKSE

RALI
Portugál rali, a világbajnokság 4. futama, Matosinhos

RÖPLABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA, EZÜST DIVÍZIÓ
3. FORDULÓ
B-CSOPORT, AMSTETTEN
15.00: Luxemburg–Ausztria
17.50: Magyarország–Horvátország

TENISZ
ATP: Lyon, WTA: Strasbourg

ÚSZÁS
VIZES EB, DUNA ARÉNA
ÚSZÁS
10.00: előfutamok (Tv: M4 Sport)
Férfi 400 m vegyes (Bernek Péter, Sós Dániel, Török Dominik Márk, Verrasztó Dávid)
Női 400 m gyors (Fábián Bettina, Fábián Fanni, Kapás Boglárka, Késely Ajna)
Férfi 4x100 m vegyesváltó (Magyarország)
Női 4x100 m vegyesváltó (Magyarország)
18.00: döntők (Tv: M4 Sport)
Női 50 m pillangó
Férfi 50 m gyors
Női 50 m mell
Férfi 100 m pillangó
Női 200 m hát
Férfi 400 m vegyes
Női 400 m gyors
Férfi 4x100 m vegyesváltó
Női 4x100 m vegyesváltó

Borítókép: GettyImages

Videók